Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В аеропорту Стамбула заборонили зустрічати пасажирів з іменними табличками

Штраф за порушення правила складе 320 турецьких лір (50 євро).

В аеропорту Стамбула заборонили зустрічати пасажирів з іменними табличками, повідомляє turist.delfi.ee.

Від 1 січня 2020 року представникам туроператорів, агентств, транспортних компаній і таксі заборонили зустрічати пасажирів аеропорту Стамбула в залі одразу після митного контролю.

За новими правилами перебувати в цій зоні і тримати табличку з назвою своєї організації або ім'ям туриста заборонено.

аэропорт Стамбула
istairport.com

У залі після митного контролю тепер зможуть перебувати тільки родичі і близькі. Для організованих зустрічей у аеропорту відвели окремий зал на 50 осіб. Однак для використання приміщення компаніям доведеться платити внесок за кожного пасажира, €4, а також ПДВ.

"IGA взяла під управління аеропорт Стамбула на 25 років, і втручатися в питання приватного бізнесу за законом ніхто не може. Компанія, своєю чергою, намагається заробити на тих, хто зустрічає туристів з обов'язку служби. Тепер, щоб зробити це, треба купити IGA PASS. Але навіть у разі його придбання, цей допуск все одно не дає права зустрічі туристів там, де пасажири виходять", — пояснив представник турецької компанії

аэропорт Стамбула, паспортный контроль
istairport.com

Крім того, адміністрація закрила виходи через ворота, розташовані у зоні митного контролю. Тому збирання груп в туристичний автобус ускладнилася і розтягнулася на 1,5-2 години. Місцева асоціація турагентств звернулася до IGA з проханням скасувати новий порядок, який шкодить розвитку туризму в місті. За необхідності компанія готова звернутися до суду.

Нагадаємо, туристичний потік з України до Туреччини 2019 року зріс до 1,560 мільйона осіб. 

Відео У Тегерані розбився літак МАУ, всі пасажири і екіпаж загинули

Всі 168 пасажирів та 9 членів екіпажу загинули. Boeing 737 авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) розбився незабаром після вильоту з аеропорту Імама Хомейні в Тегерані. Вже з'явилося відео українського борту, охопленого полум'ям, який вибухає на околицях Тегерена. На місці падіння літака розгорнули рятувально-пошукову операцію.  

У Тегерані розбився літак МАУ, всі пасажири і екіпаж загинули

Залиште свій коментар

Вибір редакції