Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії пропонують дев'ять тисяч євро охочим переїхати у село, але є три умови

Мер міста пропонує грошову винагороду платити протягом трьох років сім'ям, які готові оселитися в районі.

На півночі Італії в невеликому містечку Локана в П’ємонті (провінція Турин), пропонують заплатити дев'ять тисяч євро (приблизно $10,200) усім охочим, які оселяться в містечку. Про це пише fortune.com.

мер Джованні Бруно Маттіета Локана
www.giornalelavoce.it
Мер Джованні Бруно Маттіета

Населення містечка стрімко скорочується, тому мер Джованні Бруно Маттіета змушений піти на такі заходи та залучити в основному молодих людей та спеціалістів, які готові розпочати тут свою діяльність. 

Щоб переїхати до Італії, майбутнім мешканцям необхідно дотримати три умови - мати дитину, мінімальний дохід на рік у розмірі € 6000 та постійне проживання в Локані. 

Спочатку пропозиція стосувалася італійців чи іноземців, проте зараз вона поширюється на всіх охочих. 

Локана Италия
www.comune.locana.to.it

Нагадаємо, від 1 травня 2019 року туристи, які прибувають до Венеції, сплачуватимуть податок розміром три євро, а від 2022-го для відвідування міста знадобиться завчасне бронювання. 

ВідеоУ Венеції розпочався яскравий карнавал

Цьогоріч присвячений він мрійникам та мандрівникам. Саме тому карнавал відкрився яскравим дійством, коли рух гондол супроводжувала куля у вигляді місяця із прив’язаною до неї каравелою. До Венеції на карнавал завжди з’їжджаються десятки тисяч туристів. Неодмінна умова участі – яскраві костюми та маски. 

У Венеції розпочався яскравий карнавал

Залиште свій коментар

Вибір редакції