Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Мережі з'явилися інтерактивні мапи українських гірськолижних курортів

Тепер по "Буковелю" можна влаштовувати віртуальні прогулянки.

Буковель
tyru-z-namu.com.ua
"Буковелем" тепер можна гуляти не виходячи з дому.
На початку лютого український офіс компанії "Яндекс" презентував панорами найпопулярніших гірськолижних курортів України - "Буковеля" та "Драгобрату".

"Тепер користувачі можуть не виходячи з дому помилуватися на схили Карпат, дослідити гірськолижні траси або просто прогулятися мальовничими околицями", - йдеться в повідомленні компанії.

Панорами знімали у другій половині грудня 2014 року. Було зроблено майже 14 тисяч фотографій, з яких за допомогою алгоритму зібрали 3489 панорам. За тиждень знімальна група подолала понад 100 кілометрів пішки, на лижах і на машині.

"Це перші безперервні панорами "Буковеля" і "Драгобрату", доступні в інтернеті. Вони дозволяють здійснювати віртуальні прогулянки курортами", - повідомив менеджер картографічних сервісів Яндекс.України Дмитро Мельник.

Крім панорам тепер можна подивитися і докладні схеми "Буковеля" й "Драгобрату" з об'ємними будівлями, а також супутникові знімки курортів.

Зазначимо, перші панорами українських міст з'явилися на Яндекс.Картах в 2010 році. Зараз на сервісі доступні панорами 68 міст, а загальна довжина панорам в Україні перевищує 15 тисяч кілометрів.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції