В National Geographic назвали країни, на які варто звернути увагу туристам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обрані країни об'єднує недоторкана, дика природа та унікальні надбання людства.

Монголія, Киргизстан, Молдова, Лесото та Гаяна – це лише декі країни, які туристи незаслужено обходять увагою. При цьому, кожна з них має власну цікаву природу, культурні надбання, архітектуру та національну кухню.

Про це повідомляє видавництво National Geographic, зауважуючи, що хоча і названі країни менш готові до приймання великих туристичних потоків, але вони надзвичайно колоритні та самобутні.

Королівство Лесото

Мандрівники, які хочуть побувати в Африці, зокрема на півдні, зазвичай асоціюють відпочинок з пляжем, засмагою та пальмами. Однак, південь континенту багатий на такі дивинки природи, які більш ніде ви не побачите. Зокрема, тут є віддалене від узбережжя, але не менш цікаве, Королівство Лесото. Перлина країни – це парк Цехланьяне, який охороняє недоторкану природу гір Малоті: старовинні ліси, водоспади та диких тварин. При цьому, в країні близько 300 днів зберігається тепла, сонячна погода, що сприяє екстремальному туризму та подорожам скелястою місцевістю.

Королівство Лесото – це анклав на території Південно-Африканської республіки. Тобто, воно з усіх сторін оточена територією ПАРу.

Королівство Лесото, Африка, водоспад
www.flickr.com/Damien du Toit

Монголія

Подорожі до Азії зазвичай не асоціюються з Монголією. Однак, країна має чим здивувати бувалих мандрівників. Насамперед, це дика, недоторкана природа. В Монголії варто обов'язково відвідати один з її національних парків. Так, у парку Хустай можна побачити величезні табуни коней Пржевальського, а парк Хустай відомий завдяки знахідкам численних скелетів динозаврів та неймовірним ландшафтом з горами та водоспадами. Знакові пам’ятки Монголії, що створені людьми: Дзвін Миру в Улан-Баду та Кінна статуя Чингісхана в Улан-Батор. Величезний постамент, встановлений неподалік від місця народження Чингісхана, що вважається священним серед монголів.

Щоб краще зрозуміти колорит країни, варто відвідати літній фестиваль Надом. Тут відбуваються три основні змагання всієї Монголії: стрільба з лука, їзда верхи і боротьба.

Монголія, Мостамент Чингісхан на коні
www.flickr.com/Sungtae Kim

Киргизстан

В той час, як країни східної та центральної Азія входять до популярних туристичних маршрутів – Центральна Азія залишається маловідвідвуваною. Культура тут формувалась на зламі азіатської та слов’янської, а в давнину через Киргизстан проходив важливий торговий напрямок – Шовковий шлях.

Тут є Музей Шовкового шляху, чимало пам’яток етнічної архітектури та мечетей. З природніх дивовиж – це гірське блакитне озеро Іссик-Куль та мальовничі небесні гори Тянь-Шань. Узбережжя – озера одне з найпопулярніших місць для туризму в Киргизстані. Але навіть зараз – облаштовані комфортабельні готелі межують тут з місцевістю, що стоїть пусткою. А шанувальникам активного відпочинку варто вирушити в похід горами.

Киргистан, блакитне озеро
visualhunt.com/Journeys On Quest

Молдова

В останні роки країни Центральної та Східної Європи приділяють велике значення виробництву вина та розвитку виноградарства. Так, різні країни, від Словенії до Грузії, туристи обирають, щоб спробувати місцеву їжу та посмакувати вино. Однак, Молдова залишається поза увагою мандрівників. Одна з причин – країна не омивається жодним морем.

Разом з тим, в Молдові є чимало архітектурних пам’яток, де можна дізнатись про її багату історію. А обсяги виготовлення вина тут просто грандіозні. Лише поля з виноградниками займають площу близько 150 тисяч гектарів, а з них виготовляється  більше 120 тисяч тонн вина щороку.

В Молдові варто відвідати столицю країни – Кишинів – тут і архітектуру можна оглянути, і вином почастуватись. А сімейним парам краще поїхати на більш затишний південь країни.

Молдова, Сороцька фортеця
www.instagram.com/carpatsi

Гаяна

Гаяна розташована в Південній Америці, та омивається Атлантичним океаном. І хоча континент вважається одним з найвідвідуваніших у світі – до Гаяни мандрують не більше 3 тисяч туристів щороку. При цьому, Гаяна – єдина англомовна країна на континенті! А, окрім океанічного узбережжя, побачити тут варто водопад Каєтур, який в 5 разів вищий за всесвітньовідомий Ніагарський.

Більшість країни – джунглі, серед яких приховано безліч дивовижних річок з водоспадами та озерами. Тому, в Гаяні величезні природні парки, які вражають недоторканою флорою та фауною.

Крім того, в столиці країни – Джорджтауні – можна покуштувати місцевий ром та екзотичні страви.

Гаяна, водоспад
www.flickr.com/hanming_huang

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції