В одеському "Біопарку" відвідувачі годують тигрів та ведмедів з рук, а з жирафою роблять селфі

У зоопарку можна не лише поспостерігати за тваринами, а навіть обійняти та потискати деяких.

В Одесі розташовується цікавий зоопарк, де можна не лише побачити тварин у клітках, а й спостерігати за ними в природному середовищі. На екскурсії дикою природою з досвідченим гідом ви побачите левів, зебр, бізонів, ватуссі (африканські корови), лам та багато інших екзотичних тварин.

На спеціально обладнаному автомобілі туристи можуть максимально близько наблизитися навіть до хижаків. А коштує така дивовижна екскурсія 150 гривень. На сафарі можуть поїхати діти старше 5 років.

Окремо від сафарі можна оглянути безліч інших тварин, що перебувають максимально близько до гостей. Серед таких: білі леви, бенгальські тигри, гібони, шимпанзе, усурійський ведмідь, капуцини, лемури, гігантські черепахи, кенгуру і сурикати, а також єдині на Півдні України жирафи Ротшильда.

У зоопарку також можна погодувати тварин, навіть ведмедя та лева, а маленьку бенгальську тигрицю - погладити та потискати. Серед цікавинок – у "Біопарку" живе жираф, який обожнює робити селфі, а лемури не залишають туристів, поки не випросять усі ласощі.

Працює зоопарк від 10:00 до 20:00.

Подробиці про подорож до "Біопарку" дивіться в сюжеті рубрики "Мій путівник" програми "Сніданок з 1+1".

ВідеоМій путівник. Одеса - морозиво із пармезану і шампанського та фотосесія з жирафою

Залиште свій коментар