Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеському морському порту відкрився круїзний сезон візитом теплохода Viking Sineus

Теплохід Viking Sineus пришвартувався 24 травня зі 187 американцями на борту.

В Одеському морському порту відкрився круїзний сезон візитом теплохода одного з найбільших у світі операторів - швейцарської компанії Viking Cruises. Про це йдеться на сайті порту. 

Для іноземців провели денну оглядову автобусну екскурсію "Панорама Одеси", а ввечері запланова екскурсія "Одеські катакомби".

Viking Sineus_Одеса
www.port.odessa.ua

Відзначається, що лайнер типу річка-море здійснює перший в цьому сезоні Дніпровсько-Чорноморський круїз.

За словами начальника адміністрації порту Ігоря Ткачука, судно прибуло точно за графіком, додавши, що це показник на рівні минулого року:

"Сприймаємо це як хороший знак на весь сезон обслуговування річкових лайнерів. У цьому році на Дніпровсько-Чорноморських круїзах здійснюють рейси два теплоходи - Viking Sineus і "Принцеса Дніпра". У період з травня по вересень включно плануємо обслужити 15 суднозаходів".

На зазначеному теплоході до Одеси разом з туристами прибули представники штаб-квартири круїзної компанії Viking Сruises у Базелі (Швейцарія). Мета їхньої поїздки - суто інспекційна: простежити, щоб стандарти обслуговування пасажирів на судні відповідали високому рівню компанії, а також "подивитися очима туристів" на обслуговування в порту, стан туристичної інфраструктури в самому місті.

Viking Sineus_Одеса
www.port.odessa.ua

Швейцарська компанія Viking Cruises заснована 1997 року як оператор річкових круїзів в Європі. На початку 2000-х років після активного виходу на американський ринок отримала статус "Провідної світової річкової круїзної лінії".

На сьогодні Viking Сruises оперує флотом з 62 річкових і 6 океанських лайнерів. Річкові круїзи компанії здійснюються по річках Європи, Дніпру, Волзі, Нілу, Янцзи і Меконгу. Зокрема, в минулому сезоні теплохід Viking Sineus зробив 14 круїзів Дніпром між Києвом і Одесою із заходами до Херсону, Запоріжжя, Дніпра і Кременчука.

Нагадаємо, 12 квітня, Українське Дунайське пароплавство відкрило навігацію 2019 року. Першим відшвартувався теплохід "Молдавія" та "Дніпро" до німецького Пассау. 

ВідеоМій путівник. Сардинія – фламінго і життя в хоромах за 200 тисяч євро

Рожеві королі Сардинії – фламінго і життя в хоромах за 200 тисяч євро. Пригоди нашої знімальної групи на острові Сардинія стають все дивовижнішими.  Мій путівник продовження подорожі.  

Мій путівник. Сардинія – фламінго і життя в хоромах за 200 тисяч євро

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції