Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеському морському порту зустріли теплохід "Принцеса Дніпра" з іноземними туристами

Стоянка теплохода в Одеському порту запланована до 31 травня.

Теплохід "Принцеса Дніпра" зайшов до Одеського морського порту. Про це йдеться на офіційному сайті порту. 

Туристів на морському вокзалі привітали запальною музикою духового оркестру.

Принцеса Дніпра Одеса
www.port.odessa.ua

Два круїзні теплоходи пришвартовані до одного причалу. Перший лайнер -  "Вікінг Сінеус" буде в гавані від 24 травня. Другий - теплохід "Принцеса Дніпра" зайшов у порт 28 травня. 

За словами директора компанії, лайнер "Принцеса Дніпра" наразі здійснює перший рейс 2019 року за маршрутом "Київ–Дніпропетровськ–Запоріжжя–Херсон–Вилкове-Одеса". Серед пасажирів на борту переважають громадяни Норвегії, Великої Британії, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії та Ізраїлю. Всього туристів 227 осіб.

Принцеса Дніпра Одеса
www.port.odessa.ua

Як стало відомо від компанії, що виконує функції тревел-агента, теплохід "Принцеса Дніпра" зайшов до Одеського порту на день раніше графіка.

"Виною тому штормове попередження для району Вилкове, - пояснив Костянтин Лічікакі, директор компанії ТОВ "Лондон Скай". - У зв'язку з цим маршрут круїзу був дещо відкоригований. Судно зайшло до Одеси, минаючи Вилкове", - йдеться у повідомленні.

Принцеса Дніпра Одеса
www.port.odessa.ua

Зміна графіка, що викликана погодою, не позначиться на культурній програмі, складеній для пасажирів "Принцеси Дніпра".

До Вилкового туристи поїдуть на автобусах. Надалі відбудеться екскурсія по Одесі, відвідування вистави в Національному академічному театрі опери та балету, а також поїздка у Білгород-Дністровську фортецю. 

Всього маршрутом між Києвом і Вилковим на поточний сезон заплановано десять круїзів.

Нагадаємо, в Одеському морському порту відкрився круїзний сезон візитом теплохода одного з найбільших у світі операторів - швейцарської компанії Viking Cruises. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції