Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Одеській області розробили перший туристичний каталог

Детальну інформацію про усі види туризму Одеської області тепер можна отримати в електронному або друкованому вигляді.

Перший каталог туристичних об’єктів Одеської області розробило Управління туризму, рекреації та курортів Одеської обласної державної адміністрації в рамках обласної програми розвитку туризму на 2017-2020 роки, повідомляє Укрінформ

Каталог обсягом 160 сторінок містить карту та детальну інформацію про понад 70 об’єктів екологічного, історико-культурного, релігійного, зеленого, спортивного, розважального, гастрономічного та інших видів туризму. 

Одесса туристический каталог
zruchno.com.ua

"Важливу роль у збільшенні туристичного потоку та розвитку туризму відіграє промоція та просування туристичного та курортного потенціалу. На жаль, досі було недостатньо інформації щодо туристичних можливостей Одеської області. Цей каталог – це лише початок, надалі він буде розширюватися та поповнюватися новими об’єктами", –прокоментував начальник Управління Олександр Шека.

Друкована версія каталогу вже представлена в туристичних інформаційних центрах міста Києва та передана Національній туристичній організації та Міністерству економічного розвитку та торгівлі України для презентації делегаціям з інших країн. 

В електронному форматі каталог викладено в загальному доступі за посиланням.

Нагадаємо, до Одеси в 2019 році зайдуть круїзні лайнери відомих туроператорів.

Відео Вперше в Україні стартував фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Виставка з Піднебесної обмандрувала 40 країн світу, а цьогоріч вперше завітала до України. Ліхтарі у формі квітів, тварин та людей об'єднали у 30 тематичних зон, більшість персонажів - герої китайських казок та легенд. Для створення інсталяцій організатори використали близько 15 тисяч лампочок і понад два кілометри шовку. 

Вперше в Україні стартував фестиваль гігантських китайських ліхтарів

Залиште свій коментар

Вибір редакції