В Токіо відкривається тематичний парк тільки для дорослих з порнозірками на рецепції

Дата публікації
Перегляди
1799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Токіо відкривається тематичний парк тільки для дорослих з порнозірками на рецепції

Фото: Associated Press

Парк включає в себе приватні відеокабіни і бари, а також інші розваги більш "ризикованих" напрямків.

Тематичний парк "тільки для дорослих" відкрився в Токіо в районі Кабукчіо, місцевому "районі червоних ліхтарів". До того ж у "сфері послуг" парку працюють актриси фільмів "тільки для дорослих".

Про це повідомляє The Sun.

Тематичний парк був спроєктований японським продюсером еротичних фільмів Soft on Demand (SOD) під назвою SOD Land, який і охрестив його "парком розваг для дорослих".

Парк займає п'ять поверхів, до того ж в нижньому поверсі гостей обслуговуватимуть – тобто, подавати напої в барі, початківці і актриси фільмів для дорослих, які тільки "подають надії".

На другому гостям обіцяні більш "гарячі" розваги, на кшталт еротичного масажу, на третьому клієнтів обслуговують імениті порнозірки.

Четвертий - це Silent Bar, де гості можуть спостерігати, як легендарні порнозірки змішують напої в бікіні, поки гості підглядають за ними в тиші.

Відкрито тільки для гостей віком 18 років і старших, кожен поверх оформлений в індивідуальному стилі. Квитки коштують 500 ієн або близько 5 доларів за 30 хвилин, і гості також повинні будуть заплатити за їжу і напої всередині.

В районі Кабукчіо вже існують кілька подібних барів, де гостей "розважають" порнозірки. Однак багатоповерховий комплекс побудовано вперше.

Водночас туристів - місцевих, так як для в'їзду Японія закрита - попереджають, що без заходів захисту не обійдеться: перед входом перевіряють температуру, а відвідувати дані еротичні поверхи доведеться в масці.

Нагадуємо, що Японія відкриє кордони для мандрівників у жовтні.  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1799
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація