Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні набули чинності нові правила авіаперевезень та обслуговування пасажирів

Вони замінили старі правила 2012 року.

В Україні від березня вступили в силу нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу, затверджені Державіаслужбою, повідомляє avianews.com.

Одним з основних нововведень документа стала відмова від обов'язкової безкоштовної норми багажу. Фактично, Державіаслужба узаконила сформований статус-кво, коли авіакомпанії продавали квитки з України за безбагажним тарифами, хоча це було заборонено чинним законодавством.

Попередня версія правил зобов'язувала авіаперевізників перевозити безкоштовно не менше 15 кг багажу за ваговою концепцією або не менше 23 кг за штучної концепції.

Також в новій редакції правил відомство узаконило плату за реєстрацію в аеропорту, яка вже не один рік стягувалася деякими авіакомпаніями.

пассажир аэропорт
class-tour.com

Серед новацій — зміна часу закінчення реєстрації і посадки в літак. Якщо старі правила зобов'язували авіаперевізників закривати стійки реєстрації не раніше 40 хвилин до вильоту, а виходи на посадку — не раніше 10 хвилин до вильоту, то тепер ці терміни встановлені як 45 хвилин і 15 хвилин відповідно.

Крім того, з правил прибрали вимогу про обов'язкове безкоштовне надання всім пасажирам прохолодних напоїв. Тепер пасажир може розраховувати тільки на воду за запитом.

У розділі про класи обслуговування в перелік Державіаслужба додала перший клас і прибрала мінімальну норму відстані між кріслами. Якщо раніше авіаперевізники повинні були встановлювати сидіння з кроком не менше 31 дюйм в бізнес і преміум-класі і не менше 29 дюймів в економ-класі, тепер ця норма не закріплена законодавчо і залишена на розсуд авіакомпанії.

Нагадаємо, від 20 березня, пасажири чартерних рейсів авіакомпанії МАУ, вилітають з міжнародного аеропорту "Бориспіль" ввели самостійну реєстрацію і на рейс авіакомпанії SkyUp Airlines, які виконуються з аеропорту "Київ" можна роздрукувати посадковий талон.

ВідеоBoeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

Як в межах, так і над територією країни. Рішення прийняли напередодні, а вже вночі компанія Boeing попросила призупинити польоти усіх таких моделей у світі.

Boeing 737 MAX заборонили в Україні після катастрофи в Ефіопії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції