Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий національний парк входить до Смарагдової мережі Європи.

Сьогодні, 5 вересня, в Україні з’явився новий Національний природний парк "Нобельський". Він розташований на Рівненщині, а назву отримав від найбільшого озера Полісся – Нобель, яке розташовується саме тут.

У межах заповідника будуть охороняти унікальні рослини та тварин Західного Полісся, написав на своїй сторінці міністр екології та природніх ресурсів Остап Семерак.

У мене дуже гарна новина – в Україні з’явиться новий національний природний парк. Сьогодні Урядом було прийнято...

Опубликовано Остапом Семераком Cреда, 5 сентября 2018 г.

Більша частина нового парку входить до складу Смарагдової мережі – групи природоохоронних територій, які забезпечують природне різноманіття Європи. Тому унікальність цієї місцевості уже давно визнали за межами України.

"Нобельський НПП межуватиме із двома об’єктами ПЗФ – НПП "Прип'ять-Стохід" та Рівненським природним заповідником. Думаю, таке сусідство сприятиме розвитку екологічного туризму та збереженню унікального для цього регіону біорізноманіття.", - йдеться на сторінці міністра.

Крім того, через парк проходить вузькоколійна залізниця "Антонівка-Зарічне", яка вважається найдовшою не лише в Україні, а й у всій Європі. Тому, відвідуючи заповідник, можна і природою помилуватись, і унікальну атракцію відвідати.

Національний природний парк "Нобельський"_5
Остап Семерак / Facebook

В перспективі у межах парку планують ще краще розвинути інфраструктуру для туристів та облаштувати рекреаційні зони.

Раніше згадувалось, що із вогнем та бійками жителі Вишневого домоглися часткового скасування забудови парку. Забудовник зобов'язався відбудувати парк за півмільйона доларів й збудувати дитсадок.

ВідеоПеремога громади над забудовниками. Як завершився будівельний скандал у Вишневому

Жителям містечка Вишневого під Києвом, так допекло, що замість парку будують багатоповерхівки, що конфлікт переріс у протистояння з підпалами і травмованим правоохоронцем. Щоб дійти згоди, громада із забудовниками пішла на переговори. Домовитися вдалося лише з посередником, бо ніхто не бажав іти на поступки. 

Перемога громади над забудовниками. Як завершився будівельний скандал у Вишневому

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції