В Єгипті відкриється новий курорт з аеропортом і залізницею

В Єгипті відкриється новий курорт з аеропортом і залізницею

Місто Новий Ель-Аламейн з’явиться на кордоні Єгипту та Лівії.

Єгипет перетворить місце запеклих боїв часів Другої світової війни в місто-курорт, який в майбутньому може стати найпопулярнішим місцем відпочинку серед туристів.

Про це повідомляє Al Monitor.

Днями Новим Ель-Аламейн прогулялися президент Єгипту Абдель Фаттах Ас-Сісі і наслідний принц Абу-Дабі Мохамед Бен Зайед. Подивилися, як йде будівництво 14-кілометрової набережної, хмарочосів (всього їх буде 18, кожен 34 поверхи заввишки) і яхтової марини. Побували у Військовому музеї Ель-Аламейна, присвяченому одній з найбільших битв Другої світової війни.

Новий Ель-Аламейн на березі Середземного моря почали будувати в кінці 2016 року. Уряд вклав мільярди доларів у будівництво міста, площа якого складе 210 квадратних кілометрів, включаючи прибережний туристичний район із більш ніж 15 тисяч готельних номерів. Курорт розрахований на три мільйони жителів і туристів.

В районі передбачаються хмарочоси а-ля Дубай, разом з парками розваг, кінотеатрами, театрами і величезним комерційним районом.

Також до складу міста буде включений Історичний квартал, куди увійде військове кладовище Аламейн з музеєм Другої світової війни

В Новому Ель-Аламейні передбачаються міжнародний аеропорт і залізниця, яка зв'яже курорт з Каїром і Олександрією.

Нагадуємо, що піраміди і музеї Єгипту відкриті для туристів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів