Ведучий "Світу навиворіт" Дмитро Комаров впав з 70-метрової висоти

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ведучий "Світу навиворіт" Дмитро Комаров впав з 70-метрової висоти

Комаров впав з висоти 70 метрів. / Фото: ТСН.ua

Діма хотів зняти панораму Балі з висоти пташиного польоту.

Ведучий програми "Світ навиворіт", мандрівник-екстремал Дмитро Комаров під час зйомок на острові Балі впав з 70-метрової висоти.

Як звичайна зйомка ледь не завершилася трагедією, Діма покаже в новій серії "Світу навиворіт" в неділю 27 липня на каналі "1+1". Початок - о 11:00.

"Я мав привітатися і попрощатися з глядачами з повітря. Піднялися на метрів 60-70. Секунд через 40 двигун раптом став захлинатися, а ще через мить взагалі заглух. Пілот кричить: "Тримайся, екстрена посадка!", - розповідає Дмитро.

Чим закінчилася ця історія і як ведучий приземлився з непрацюючим двигуном - глядачі дізнаються вже найближчої неділі. До речі, в цій же серії Комарів познайомиться зі справжньою зіркою Балі - цілителем Кетутом Лієром, героєм фільму "Їж, молись, кохай".

Нагадаємо, "Світ навиворіт" - авторський проект мандрівника Дмитра Комарова на каналі "1+1". Дмитро подорожує світом тільки удвох з оператором, часто опиняючись в найнебезпечніших і найекзотичніших місцях, яких немає в жодному туристичному маршруті.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація