Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відпочинок на морі: яка ціна на проживання, їжу та розваги на популярних курортах України

Відпочинок на морі: яка ціна на проживання, їжу та розваги на популярних курортах України

Людей менше, а більшість з них воліє забути про коронавірус.

В Україні через довгі вихідні з нагоди Дня Конституції всі, хто має змогу, вже роз'їхалися морськими курортами. ТСН продовжує перевіряти відпочинок на морі по-українські. Три знімальні групи у п'ятницю, 26 червня, стартували одночасно на Одещину, в Коблеве Миколаївської області та Бердянськ Запорізької області.

Про ціни та розваги на курортах Чорного та Азовського морів - в сюжеті ТСН.19:30.

Одеська область

Чорне море у Затоці вподобав не лише український турист, а й іноземці. Зокрема, минулих років тут було багато білорусів. Цьогоріч ситуація через карантин надто змінилася.

На набережних відпочивальників майже немає, на пляжі - купа вільних лежаків. Ті, хто приїхав до Затоки, здивовані. І якщо пляжникам вільні місця у радість, власники готелів, ресторанів та яток журяться, що заповненість подекуди мінімальна. Кажуть, що туристи з інших країн лишали тут багато грошей.

Наразі більшість приїхали лише на вихідні. Ціни не змінилися, зазначають відпочивальники. Житло можна винайняти за 150 грн з людини за добу.

Ціни на розваги теж не змінилися. Узяти катамаран на півгодини коштує 250 грн, за 5 хвилин на водному скутері - 400. Але попит невеликий.

У пляжних торговців ціни теж, як і завжди. Наприклад, пахлава коштує 15 грн, кукурудза - 15 грн, чурчхела - 25 грн.

Цьогоріч у деяких ресторанах Затоки на столах відвідувачів з'явились антисептики. Персонал працює у масках. Але це радше виняток, ніж правило.

Миколаївська область

Людей у курортному Коблеві удвічі менше, ніж було в цей час торік. Проте відпочивальники веселіші, бо ціни нижчі, а море набагато чистіше.

Ціни на проживання у Коблеві стартують від 100 грн з людини.

"150 гривень з людини за ліжко. Будиночок дерев'яний з усіма послугами, з усіма умовами", - каже відпочивальниця Тетяна Ярмолюк.

Однак до моря доведеться пройтися. У готелях першої лінії до 1400 гривень з людини. Але це з анімацією та зі шведським столом.

Пляжні розваги цього року не подорожчали. Ціни минулого року. Найпопулярніший традиційно "банан". Він коштує 75 грн з людини. Плюшка - 150 грн з людини. Все, як торік.

Карантинний відпочинок у курортному Коблеві цьогоріч дешевший. І доїхати до баз відпочинку Миколаївської області, принаймні з Кропивницького, стало навіть простіше.

Відео Море по-українськи: яка ціна на проживання, їжу та розваги на популярних курортах

ТСН продовжує перевіряти відпочинок на морі по-українськи. Бо через довгі вихідні всі, хто має змогу, вже роз'їхалися морськими курортами. Три знімальні групи вчора стартували одночасно до Одеської області,  Коблевого та Бердянська. Про ціни та розваги на курортах Чорного та Азовського морів - дивіться у сюжеті.  

Море по-українськи: яка ціна на проживання, їжу та розваги на популярних курортах

Запорізька область

У готелях Бердянську усього не купиш. А от на місцевих ринках пропонують без винятку усе – від купальників та капелюхів, до кремів та матраців. Плавальні засоби тут коштують від 70 грн.

Черешня коштує пів сотні грн за кілограм, пиво – від 20 за бокал, бички – від 60 за десяток, але на поціновувача є будь-який формат. Нагодувати обіцяють у кафе просто біля ринку. За 100 грамів шашлику правлять 73 грн, перше - в межах 50 грн, салати - в межах 40 грн.

Щодо соціальної дистанції в місцевих ресторанах складно. У масках тут хіба що офіціанти. Але людей багато. Про хвороби тут не думають. Навпаки, більшість воліє забути про коронавірус.

Наразі у Бердянську заповнені 90% готелів. Знайти бодай якійсь варіант ще можна, але на першій лінії це буде дійсно складно. До початку вересня всі номери розкуплені.

Нагадаємо, раніше ТСН перевірила, наскільки хороша дорога до найпопулярніших курортів і скільки часу триватиме подорож до моря в різних напрямках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції