Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Визначено найбезпечніші країни Азії за версією Big7Travel

Для багатьох туристів постає запитання про безпеку подорожей, особливо до країн Азії, через смертельний коронавірус, що спалахнув у Китаї і шириться світом.

На популярному туристичному порталі опубліковано рейтинг найбезпечніших країн Азії для подорожей 2020 року. Про це йдеться на сайті видання Big 7 Travel

За словами експертів, епідемія – не єдиний критерій, що визначає безпеку країни для туристів. Цей рейтинг було створено фахівцями з управління ризиками подорожей International SOS на основі інформації ризиків для здоров'я та безпеки туристичних напрямків 2020 року. 

Тайвань
unsplash.com

Крім того, було враховано такі фактори як: політичне насильство, соціальні заворушення, злочинність тощо.

Найбезпечніші країни Азії:

  1. Південна Корея.
  2. Японія.
  3. Тайвань.
  4. Макао.
  5. Гонконг.
  6. Сингапур
  7. В'єтнам.

У Південній Кореї найнижчий ризик інфекційних захворювань. У Японії, Макао та Тайвані експерти відзначають низький рівень злочинності, а також слабку ймовірність громадянських заворушень. 

В'єтнам
unsplash.com

В Гонконзі незважаючи на занепокоєння з приводу присутності коронавіруса, це досить безпечне місце для подорожей.  Експерти визначають низьки ризики грабежів і тероризму, але найбільшу загрозу для туристів є кишенькові злодії і можливість стихійного лиха.

У Сингапур експерти визначають "середні ризикм безпеки подорожей", бо періодично відбуваються політичні хвилювання, протести і зростання рівня дрібних злочинів порівняно з країнами з низьким рівнем ризику.

Сингапур
unsplash.com

В'єтнам посідає високий рейтинг у медичній допомозі і надійним екстреним службам. але є впливає невеликий ризик харчових або водних захворювань, особливо для туристів із західних країн.

Нагадаємо, у Китаї ввели заборону на продаж путівок для туристів через коронавірус. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції