
- Кількість переглядів 13651
Цей водоспад - ідеальне місце для літньої фотосесії.
Пандемія коронавірусу зруйнувала всі плани на відпустку за кордоном через закриті авіашляхи та зупинку транспорту. Однак це хороша нагода влаштувати свою відпустку-2020 в Україні і познайомитися із новими місцями.
ТСН.ua розповідає, де в Україні сховалася Шрі-Ланка, яке місце на мапі країни не поступається швейцарським краєвидам та де можна побачити екзотичних тварин, не виїжджаючи за кордон. Пропонуємо зробити неймовірні змінки та влаштувати пікнік у райському куточку - біля водоспаду Бурбун у Хмельницькій області.
Водоспад Бурбун: релакс серед недоторканої природи
Бурбун розташований біля села Лисець у Хмельницькій області. Схований у гущавині водоспад сягає п’яти метрів заввишки. Вода, що стікає, впадає у невелике озерце із блакитною водою. Природа тут залишилася недоторканою: навколо все вкрите папороттю та мохом, сама ж місцевість скеляста.
Незалежно від погодних умов вода у цьому водоспаді завжди холодна. Однак охочих зробити фотографію або просто освіжитися це не лякає. Найбільші відчайдухи стрибають в озеро з висоти водоспаду, однак пірнати головою донизу не варто.
Так, для відвідувачів тут є пірси, на яких часто роблять знімки. Також на дереві тут облаштували тарзанку.
Як доїхати до водоспаду Бурбун
Водоспад Бурбун розташований за 83 кілометри від міста Хмельницький. Сюди можна дістатися власним або орендованим автомобілем. Однак тим, у кого машини немає, потрібно скористатися потягом. Наприклад, із Києва за напрямком “Київ - Хмельницький” курсують сім потягів, один з яких - інтерсіті.
Ціни на квитки за напрямом “Київ - Хмельницький”:
- місце для сидіння першого класу - 775 грн;
- місце для сидіння другого класу - 300 грн;
- місце у вагоні класу “Люкс” - 985 грн;
- місце у купейному вагоні - від 220 до 400 грн;
- місце у плацкартному вагоні - від 210 до 270 грн.
Далі ж потрібно подолати ще 83 кілометри за допомогою автобуса, автостопу або орендованої машини.
Де зупинитися та чим зайнятися на водоспаді Бурбун
Найчастіше туристи сюди приїжджають за красивими світлинами, адже водоспад схожий на дикий “райський” куточок.
Після фотосесії тут можна перекусити. Біля водоспаду обладнанили лавки та столи. Також можна розміститися просто на землі. На території розміщені таблички із проханням не смітити та забирати із собою усе сміття.
Охочі залишитися на довше можуть встановити намет, однак місця біля водоспаду дуже мало. Щоб залишитися тут, варто заздалегідь запастися їжею та одягом. За кілька метрів вздовж течії можна дістатися джерела з прісною водою.