Вперше Koktebel Jazz Festival відбудеться на Трухановому острові у Києві

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вперше Koktebel Jazz Festival відбудеться на Трухановому острові у Києві

unsplash.com

Фестиваль триватиме від 6 до 8 вересня 2019 року.

Цьогоріч Koktebel Jazz Festival відбудеться на Трухановому острові у Києві. Про це йдеться на сторінці фестивалю у Facebook.

Свято матиме назву - "Джаз Коктебель: творча дача", а локаціями стануть Труханів острів, пляж і майданчик Південного Берега Києва.

"Ми знаємо і розуміємо, що для дуже багатьох концерти на березі моря стали невіддільними від Koktebel Jazz Festival, і ми можемо сказати, що 2020 року обов'язково повернемося на берег прекрасного Чорного моря. Ми отримали кілька пропозицій і підготуємося заздалегідь, тим більше що у нас є кілька хороших ідей і потенційних хедлайнерів", - зазначили організатори.

"Ми проведемо творчу відпустку на дачі і запрошуємо вас приєднатися! Ми хочемо відпочивати, тестуючи нові формати та проекти, тому зберемо в одному місці багато нової музики, поезії та перформансів, кінопоказів, майстер-класів та зустрічей з цікавими людьми і, само собою, послухаємо класний Джаз!", - йдеться у повідомленні.

Протягом трьох днів "буде створено справжній Крим". Криму також буде присвячена окрема резиденція, де будуть зібрані проекти та колаборації кримських художників, надані можливості для нетворкінгу".

Нагадаємо, у місті Умань відбулася презентація єдиного у Східній Європі фентезі-парку "Сучасна Софіївка". 

Наступна публікація