Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вперше на Форумі видавців Януш Вишневський презентує новий роман "Зміщення спектра"

Новий роман є продовженням бестселеру "Самотність у мережі". 

21 вересня у Львові на Форумі видавців вперше відомий письменник Януш Вишневський презентує новий роман "Зміщення спектра", повідомляє пресслужба видавництва.

Українське видання вийде друком у вересні у видавництві "Фабула" раніше за польське.

У новому романі головний герой Якуб – студент факультету інформатики в університеті. Він не знає, що в житті його матері було велике кохання, що й досі її хвилює. І от його дівчина раптом помічає дивовижні зв’язки між книжкою, яку саме читає, і життям свого коханого. Вона починає пошуки і наштовхується на таємницю. Хто насправді є батьком Якова? Чи має вона право знайти відповідь на це питання?

Родинні секрети, ретроспекції, різні країни – герої наново переживають давно забуті емоції, прагнуть розібратись у власних почуттях і зрозуміти, чи правильний вибір вони колись зробили. Тож, чи такий вже короткий термін у кохання, порівняно з усім вічним?

З перших сторінок зрозуміло – цей роман так само буде суперечливим та буде обговорюватися у мережі не один рік. І так як і роман "Самотність у мережі" може отримати відображення у кіно.

Януш Вишневський
gazetakrakowska.pl

Януш Леон Вишневський  — сучасний польський письменник.  Наразі проживає у Франкфурті-на-Майні (Німеччина). 

Насамперед відомий як автор роману "Самотність у мережі" (2001).  Роман було екранізовано 2006 року, де в одній із епізодичних ролей знявся сам Вишневський. 

"Самотність у Мережі" одразу стає бестселером. Кожен знаходив у ньому своє. Те, що пережилося, відчулося, затихло, і відгукнулося знову. Центральна подія відбувається у дев’яності: двоє знайомляться в мережі засобом ICQ. Вони говорять про все. Їх спілкування у чаті й листах електронною поштою стає усе більш насиченим. Двоє закохуються, з шаленим нетерпінням чекають майбутньої зустрічі, яка врешті відбувається, стаючи непростим випробуванням.

Нагадаємо, на 26 BookForum 2019 завітають сучасні європейські автори поетичної платформи "Версополіс". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції