Вінницькі Мальдіви. Подорож до казкового озера в Черепашинцях

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відпочивальників вражає колір та чистота води у озері.

Чимало місць України незаслужено залишаються невідомими. Це стосується архітектурних дивовиж: чудових провінційних палаців, грандіозних замків та старовинних легендарних міст. А також природа України має чим здивувати: в нас є свої пустелі, видовищні каньйони та печери, термальні оздоровчі води та озера з чудовою блакитною водою. Поряд з ними здається, що ти потрапив на якийсь зарубіжний курорт.

Черепашинський кар'єр, Черепашинці, блакитне озеро
www.instagram.com/__dandelion__wine__

Озера з блакитною водою є на Лівобережній Україні в Чернігівській області. Однак, ще одна водойма, що з'явилась в результаті затоплення кар'єра, розташована поряд з селом Черепашинці в Вінницькій області.

Вода в озері неймовірно прозора та має дещо блакитне забарвлення. А скелясті береги та хвойна рослинність створюють тут незвичайні для України пейзажі. І може здатися, що ти купаєшся десь в далеких теплих країнах.

За походженням затоплений  кар'єр гранітовий. Береги водойми - це глиняні та піщані урвища висотою до 7-8 метрів. Однак є тут і пологий пляж, а подекуди в воді видніються залишки старої затопленої дороги. Деякі кущі та дерева ростуть просто з води та доповнюють казкову атмосферу українського оазису.

За історичними даними глибина кар'єру сягає 100 метрів. Видимість в товщі води коливається від 2 до 5 метрів.

Дістатись до чарівної водойми та села Черепашинці можна по шосе М21. Воно розташоване в Калинівському районі Вінницької області. Під час подорожі на власному транспорті головне не пропустити поворот в селі Загребельня, від якого до кар'єру залишається близько 5 км.

Черепашинський кар'єр, Черепашинці, блакитне озеро_3
www.instagram.com/alena__andreychuk

Залиште свій коментар

Вибір редакції