Яким буде завтрашній день: гіпотези нового Музею майбутнього в Дубаї

Яким буде завтрашній день: гіпотези нового Музею майбутнього в Дубаї

Фото: MuseumOfTheFuture, Facebook

Експозиція музею буде присвячена вивченню погроз і можливостей нашого часу і технологіям майбутнього.

Будівництво видатного овального музею вздовж Дубайської вулиці Шейха Заєда нарешті завершено. Королівська сім'я Дубая була присутня на установці останнього твору, перед відкриттям Музею майбутнього для всіх відвідувачів.

Про це повідомляє Аrabnews

"Музей майбутнього - це глобальна архітектурна ікона, яка показує, що чудеса можливі. Це відіграватиме важливу роль у наших зусиллях щодо формування кращого майбутнього", - сказав під час церемонії правитель Дубая шейх Мохаммед бен Рашид Аль-Мактум.

Фото: MuseumOfTheFuture, Facebook

Музей майбутнього займає 30 тисяч квадратних метрів і заввишки 77 метрів. Зовні будівля нагадує гігантське око. Вона спроектована з нержавіючої сталі таким чином, щоб у пересічної людини складалось враження, що виконана без жодного "шву". Грандіозний будинок спроектувало архітектурне бюро Killa Design. За допомогою комп'ютерних технологій було виготовлено понад тисячу форм, які підтримують каркас зі скловолокна і нержавіючої сталі.

Арабська каліграфія, якою прикрашений корпус будівлі складається з 1024 робіт, виготовлених роботами.

Музей матиме сім поверхів виставкових площ, а його інтер’єр не матиме стовпів. Він буде працювати від 4 тисяч мегават сонячної електроенергії.

В Музеї не буде постійної колекції. Буде три головних виставки, які триватимуть рік-два, а потім поїдуть на гастролі. Є окремий поверх, присвячений демонстрації так званих технологій майбутнього, в якому експозиція буде часто змінюватися і в цілому відповідати звичному уявленню про музей, який демонструє предмети. Ще один поверх, розроблений спеціально для дітей, він буде змінюватися рідше. Оскільки не існує колекції, на якій базується музей, в Музеї майбутнього немає жодного постійного елемента.

Фото: MuseumOfTheFuture, Facebook

До створення Музею залучили футурологів, які аналізували поточні тренди і робили прогнози на майбутнє. Також Музей співпрацює з фахівцями в космічній галузі, наприклад, з Jet Propulsion Lab в NASA; науковцями, які займаються біодизайном і біоінженерією; вченими, які досліджують наслідки змін клімату.

У музеї будуть представлені винаходи і найцікавіші проекти від світових дизайнерів і конструкторів. У ньому розміститься комплекс інноваційних лабораторій, в якому будуть представлені такі напрямки як охорона здоров'я, освіта, енергетика і транспорт. Так само буде розроблена платформа для стартапів і провідних світових розробників в індустрії інноваційних розробок.

Нагадуємо, що археологи розшифрували давньоєгипетські передбачення "краху епохи".

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація