Японія змусить туристів платити мито за виїзд із країни

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Збір включать до вартості квитка на літак чи судно.

Від 7 січня 2019 року всі туристи, які відвідують Японію, будуть вимушені сплачувати "Сайонарський збір", щоб виїхати з країни. Мито складе тисячу єн, що близько 12 доларів, та буде входити до вартості квитка на літак чи судно.

Збір будуть сплачувати всі туристи, крім дітей до двох років та мандрівників, які зупиняються у країні не більше доби, повідомляє StraitsTimes.

Крім того, згідно з законопроектом, у всьому громадському транспорті повинні з’явитись електронні системи оплати, а wi-fi має стати безкоштовним.

Податок вирішили ввести з метою збільшити приплив коштів від туристичної галузі. Гроші планують інвестувати у розвиток сільського туризму в Японії, а також, як дотації глобальним туристичним компаніям.

Кількість туристів у Японії щорічно зростає. Так, 2017-го країну відвідало майже 29 мільйонів мандрівників, що на 19 % більше, ніж за рік до цього. Це стало однією із причин введення "Сайонарського збору".

2020 року, коли у Токіо будуть проводитись літні Олімпійські ігри, чиновники країни розраховують привабити близько 40 мільйонів туристів.

Нагадаємо, що у Японії туристи милуються цвітінням сакур освітлених неймовірною ілюмінацією вночі. У цей період мандрівники багато фотографують. Споглядання супроводжуються пікніками під сакурами. Ввечері, коли сонце сідає, дерева освітлює ілюмінація.

ВідеоУ Японії розпочалася чарівна пора цвітіння сакури

Час цвітіння цього дерева японці пов’язують із настанням весни. Аби побачити цвіт японської вишні, до парків приходять цілими сім’ями та влаштовують пікніки. Трапляється, що у парках та заповідниках немає вільних місць для всіх охочих насолодитися квітками.

У Японії розпочалася чарівна пора цвітіння сакури

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції