Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчина певний час працювала віддалено Web-розробником, але звільнилась коли соцмережі почали приносити прибуток.

Загалом, бажання жити в фургончику та подорожувати, це свого роду втеча від реальності через відсутність перспектив. "Ми чули всі ці обіцянки про прекрасне життя, яке настане після закінчення університету і отримання диплома, - розповідає затятий мандрівник Корі Сміт, - але коли завершили навчання, все це виявилося дурницею".

За останні десятиліття ситуація кардинально змінилася і молодь не хоче жити за стереотипами минулих поколінь, пише New Yorker. Яскравим прикладом таких поглядів є Емілі Кінг та Корі Сміт з Нью-Гемпшира в США. Для них хіпстерські подорожі в фургоні, це своєрідна спроба романтизувати нестабільне життя навколо.

Вперше пара вирішила відмовитись від звичного існування та поїхати в мандрівку центральною Америкою на автомобілі в лютому 2012 року. Тоді вони просто займались серфінгом на морі та насолоджувались свободою від офісної роботи. За невеликий вояж Емілі та Корі відвідали низку цікавих місць в Нікарагуа та Коста-Ріці. І тоді в них з’явилась ідея жити подалі від міської метушні, без всього зайвого, подорожуючи в фургоні.

Можливим це стало коли Емілі змогла працювати Web-розробником віддалено. "Пам'ятаю, як я сказала матері: "Мені потрібно тобі дещо сказати", - згадує дівчина. – а вона вирішила, що я вагітна або що ми вирішили одружитися. А я їй: "Ми збираємося жити в фургоні!"

Життя в фургоні, подорож, мандрівка_3
www.instagram.com/wheresmyofficenow

Життя в фургоні, подорож, мандрівка_7
www.instagram.com/wheresmyofficenow

В 2013 році пара продала всі зайві речі, роздала офісний одяг та купила старенький фургончик Volkswagen Vanagon, який назвали "Боша". Він був дуже громіздкий, але мав крутий ретро-вигляд на знімках. Причому, все фотографувала Емілі, а хлопець скептично ставився до її захоплення. Так, перший пост в Instagram із фургоном отримав 97 вподобань. Але армія підписників швидко росла, бо всіх цікавив такий незалежний спосіб життя. Крім того, це своєрідна культура, яка об’єднувала і об’єднує шанувальників екстремальних видів спорту, фолк-музикантів, нових хіппі, мандрівників та різних шукачів пригод. І тут є певний сленг, яким і скористались новоспечені мандрівники створюючи хештеги. Серед таких: "дім – це місце, де ти запаркувався", "Живи просто" чи найпопулярніший #vanlife (життя в фургоні).

Життя в фургоні, подорож, мандрівка_2
www.instagram.com/wheresmyofficenow

Життя в фургоні, подорож, мандрівка_1
www.instagram.com/wheresmyofficenow

Працювати віддалено Web-розробником виявилось складніше чим Еммі припускала спочатку. Так, вони не могли заїжджати далеко в Національні парки, бо там не було Інтернету. "Я працювала від 15 до 40 годин на тиждень, - згадує вона. - Здається, не так вже й багато, але коли ти весь час в русі й не знаєш, де будеш спати наступної ночі – ситуація ускладняється".

Згодом, ідея заробітку через соцмережі народилась сама собою. "Боша" був дуже повільний та часто ламався. І, під час одного з ремонтів, Корі запропонував постачальнику деталей рекламувати його через свої канали за невелику знижку та безкоштовну допомогу. Ефект був вражаючий. Продажі постачальника старих деталей виросли на 55%. Тоді пара зрозуміла, що має в своїх руках вагомий інструмент для заробітку та почала рекламувати різні речі: від шоколаду до термо-пляшок для води. Заробляти на аккаунтах Емілі та Корі почала в 2015 році тоді дівчина й звільнилась із роботи.

Життя в фургоні, подорож, мандрівка_6
www.instagram.com/wheresmyofficenow

Життя в фургоні, подорож, мандрівка_8
www.instagram.com/wheresmyofficenow

Нині ж пару запрошують на різні тематичні туристичні заходи, типу сплаву на каяках чи прогулянки на конях. І це складає їх основний заробіток.

Емілі та Корі продовжують подорожувати країнами північної та центральної Америки. Вони розповідають, що найцікавіше спілкуватись з людьми із різних місць. І при цьому всіх цікавлять зовсім неочікувані речі. "Ніхто не питає, які гарні місця їм відвідати. Набагато більше людей цікавить "А де ви ходите в туалет?" або "А як ви з Емілі ще не вбили один одного?" Однак, більшість людей все ж із добродушною заздрістю підходять до пари та цікавляться, як вони вирішились на мандрівку розміром в життя.

Життя в фургоні, подорож, мандрівка_9
www.instagram.com/wheresmyofficenow

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції