За куріння на пляжах Таїланду туристи ризикують загриміти до в'язниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новий закон ввели через недобросовісних туристів, що залишають недопалки та дрібне сміття на піску.

Сьогодні, 1 лютого 2018 року, в Таїланді  набув чинності закон, за яким туристам, що курять на пляжі, загрожує штраф від трьох тисяч доларів або навіть рік в’язниці. Тепер відпочивальникам доведеться викидати недопалки при вході на пляж. Для цього встановили спеціальні урни.

Введена заборона стосується всіх видів сигарет, включаючи електронні, передає Інтерфакс. Вона розповсюджується на 24 найпопулярніші пляжі країни. Серед них: Травні Пім в Районг, Лаэм Сінг в Чантабурі, Банг Саэн, Паттайя і Ко Сі Чанг в Чонбурі, Ча-Ам в Пхетчабурі, Хуа Хін в Кірі Кан, Патонг на Пхукеті, Ко Самуї в Сурат Тані.

Перед введенням в дію закону протягом трьох місяців співробітники департаменту морських і прибережних ресурсів біологічного центру Пхукета проводили з туристами роз’яснювальну роботу.

Відомо також, що аналогічні заходи покарання будуть застосовуватись й до туристів, що закопують сміття у пісок або просто залишають його на пляжі. Але найжорсткіше ставлення буде саме до людей, які курять сигарети чи викидають недопалки. Таке рішення продиктоване тим, що коли відпочивальники йдуть з прибережної зони, то залишають масу сміття, серед якої недопалки займають значну частку. Дослідження показало, що на квадратний метр пляжу припадає один недопалок.

Залишки сигарет також засмічують зливові стоки, що призводить до підвищення рівня води під час повеней.

Нагадаємо, раніше згадувалось про вуличну забігайлівку в Таїланді, яка потрапила до престижного міжнародного рейтинга. 72-літній тайський повар Джей Фей готує свої смаколики на звичайній сковорідці-вок, одягнута в захисні окуляри та засалений фартух. При цьому, жінка є і кухарем, і власницею ресторану. Вона отримала зірку авторитетного рейтингу Michelin за авторські кулінарні шедеври з морепродуктів.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції