Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий актор Леонардо Ді Капріо відкриє екокурорт у Белізі

Будівництво ще не завершено і відкриття заплановано на 2020 рік.

2015 року Леонардо Ді Капріо спільно з діловим партнером вирішив купити острів в Белізі за $ 1,75, щоб побудувати власний екокурорт, повідомляє euronews.com.

Леонардо Ді Капріо полюбляє  пірнання з аквалангом і завдяки першій подорожі до Белізу на бар'єрний риф 2005 року у актора з'явилася любов до острова.

Острів Blackadore Caye розташований у Белізі, на східному узбережжі Центральної Америки. Тут унікальна екосистема. Острів через неперевершену панораму заходу сонця називають Мальдівами Центральної Америки.

Белиз
nature.org

Щороку острів відвідують понад мільйона відвідувачів, зупиняючись у котеджах. Леонардо Ді Капріо планує кардинальні зміни в туризмі на острові, щоб відвідувачі могли приїжджати сюди не тільки за відпочинком і відновленням, але і за досвідом свідомого туризму.

На острові планується відкриття дослідницької станції, орієнтованої на проблеми зміни клімату, а також проблеми розмивання берегової лінії і вирубки мангрових лісів і вилову риби. На острові будуть враховувати всі ці проблеми, пропонуючи відвідувачам абсолютно екологічне житло.

Белиз
travelbelize.org

Леонардо Ді Капріо хоче, щоб інфраструктура курорту тільки підтримувала і покращувала довкілля, і стала моделлю для майбутніх проектів.

Також на курорті відкриють екологічний готельний комплекс, який включатиме 36 бунгало та 36 вілл із сонячними батареями, щоб кожен будинок був енергоефективним. Будинки будуть розташовано серед пальм.

Нагадаємо, на Філіппінах відкрився Banwa Private Island — найдорожчий курорт в світі.

ВідеоНайдивніші професії з усього світу - Комаров. Найкраще

Мандрівник Дмитро Комаров побачив безліч цікавих куточків планети і показав глядачам їхнє справжнє, нетуристичне обличчя. Про найдивніші професії, які довелось спробувати відомому мандрівнику - дивіться у рубриці  "Комаров. Найкраще".  

Найдивніші професії з усього світу - Комаров. Найкраще

Залиште свій коментар

Вибір редакції