"Знайдіть роботу і згадайте про самоповагу", - власник готелю висміяв блогерку, яка шукала "халяву"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власник готелю виставив дівчині рахунок на 5,3 мільйона євро за рекламу її блогів у світових ЗМІ.

Інтернет-блогерка хотіла безкоштовно пожити в розкішному готелі Дубліна, за що обіцяла прорекламувати заклад через свої профілі в соцмережах. На таку пропозицію власник опублікував лист, де радив дівчині знайти роботу та згадати про самоповагу. Але на цьому історія не закінчилась: офіційна відповідь адміністрації готелю набула резонансу в ЗМІ й зробила блогерку значно популярнішою. Згодом власник написав черговий публічний лист дівчині, де він виставив "рахунок" на 5,3 мільйона євро за рекламу її блогу в провідних виданнях більш ніж 20 країн світу.

Розпочалось все з звернення YouTube-блогера Еллі Дарбі до адміністрації дублінського готелю Charleville Lodge Hotel, пише Metro. Вона написала, що має 87 тисяч підписників на YouTube, 76 тисяч фоловерів у Instagram і обіцяє прорекламувати заклад серед своїх читачів в обмін на безкоштовне проживання для неї та її хлопця на тиждень.

У відповідь власник готелю розмістив пост на сторінці закладу з текстом, що для такого звернення потрібно бути або дуже сміливою, або не мати почуття власної гідності.

Готель в дубліні
www.instagram.com/thisisvalia

"Якщо я дозволю вам зупинитися в готелі в обмін на згадки в вашому відео, хто буде платити співробітникам, які будуть обслуговувати вас? Хто буде платити покоївкам, які прибирають вашу кімнату? Офіціантам, які будуть обслуговувати ваш сніданок? Співробітникові ресепшн, який вас зареєструє? Хто буде платити за світло і тепло, які ви використовуєте під час вашого перебування? За прання білизни? За витрачання води? Може, я повинен сказати персоналу, що їх покажуть у вашому відео - замість того, щоб оплатити їхню роботу?", - написав Пол Стенсон і додав, що у готелів і так є 186 тисяч передплатників на двох сторінках в Facebook, 80 тисяч в Snapchat і 32 тисячі в Instagram.

Далі власник готелю опублікував чергове повідомлення. Він написав що виключає будь-яку можливість співпраці з блогерами та радить їм знайти нормальну роботу, яка дозволить їм заробляти гроші й розплачуватись за себе.

Але це ще був не кінець. Після згаданих вище публікацій на сторінках готелю в соцмережах про курйоз написали численні світові ЗМІ. Стенсон опублікував скріншот жартівливого рахунку, який виставив Елль Дарбі за рекламу її як блогера, яку вона отримала завдяки згадкам про неї через цю історію з готелем: в 114 статтях в 20 країнах з приблизною аудиторією в 450 мільйонів осіб. За це блогер повинна заплатити готелю, за підрахунками Стенсона, майже 5,3 мільйона євро. Приписка на рахунку свідчить про те, що розрахуватися за допомогою відео не можна.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції