Безвізові подорожі: чому туристам варто купувати страхові поліси та як їх обирати

Без страхового полісу за свої травми доведеться платити з власної кишені.

Об 00:00 в неділю, 11 червня, запрацював безвізовий режим України із Євросоюзом, тож українці вже активно планують подорожі за новим форматом і потроху збирають необхідні документи. Дуже важливою для мандрівників є медична страховка. "Сніданок з 1+1" розібрався, чому її обов'язково треба купувати та як обрати правильно.

Так, без страхового полісу за свої травми доведеться платити з власної кишені. Варто зазначити, що стаціонарні послуги в лікарнях за кордоном коштують від 1000 євро. Мінімально за прийом лікаря треба буде заплатити кілька сотень євро. А один день в амбулаторії коштуватиме до 1000 євро. У разі зламаної руки прийдеться викласти до двох тисяч євро. А от якщо під час катання на лижах впасти і пошкодити ключицю - це обійдеться у 5 тисяч.

Нині сума середнього збитку дорівнює близько тисячі євро. Крім того, найчастіше без страхового полісу неможливо отримати візу.

Тож не нехтуйте полісом, але й не забувайте, що обирати його треба правильно.

Перш за все, потрібно звернути увагу на ліміт, виокремлений на амбулаторно-клінічну допомогу, стоматологічну допомогу та стаціонар. 

Якщо їх перевищити, доведеться доплачувати з власної кишені.

Якщо страховий випадок настав, треба зв'язуватись з асистансом страхової на місці телефоном чи через смс. Прогресивні компанії мають фірмові мобільні додатки.

Далі в роботу включається компанія-асистент і допомагає туристу.

Придбати поліс медичного страхування можна не лише в офісі страхової, а й онлайн. Він матиме ту ж силу, що й той, який ви придбали в офісі. Хоча жоден поліс не врятує, якщо ви придбали його вже після настання страхового випадку.

Безвіз в одній картинці, інфографіка
ТСН.ua

ВідеоЯк обрати медичну страховку

Залиште свій коментар