Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
102-річні близнючки відірвалися на рожевій вечірці до дня народжнення і розкрили секрет довголіття

Жінки народилися у 1916 році.

Близнючки Філліс Джонс та Ірен Крамп із Великої Британії відсвяткували свій 102-й день народження і стали найстарішими двійнятами у країні.

Про це пише Caters News.

Різниця у віці двох жінок невелика: Філіс народилася на 20 хвилин раніше за свою сестру Ірен. Близнючки встигли побачити за своє життя дві світові війни, застали чотирьох керівних монархів і двадцятьох прем’єр-міністрів країни.

На запитання про те, як їм вдалося дожити до такого поважного віку, вони кажуть, що для цього потрібно лише їсти багато риби і вживати міцні напої. Так, впевнені сестри, можна не лише прожити сотню років, а й мати молодший від свого віку вигляд.

Син Філіс Карл розповів, що ті, хто знайомиться із його матір’ю і тіткою, не вірять, що жінкам більше ста років і кажуть, що вони мають вигляд всього на 60.

У Ірен та Філіс є проблеми з очима, у останньої також розвинулась судинна деменція, але із артеріальним тиском навпаки усе гаразд.

Карл, який влаштував вечірку для близнючок, планує звернутися до Книги рекордів Гіннеса, щоб Ірен і Філіс визнали найстарішими у Британії офіційно.

Фотогалерея 102-річні близнючки відірвалися на рожевій вечірці до дня народжнення і розкрили секрет довголіття (4 фото)

Нагадаємо, у Японії 22 липня у віці 117 років та 81 дня померла найстаріша людина на Землі Тійо Міяко. 

ВідеоНа Чернігівщині померла 117-річна бабуся, яка могла потрапити до Книги рекордів Гіннеса

Залиште свій коментар

Вибір редакції