Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ведуча розреготалась, розповідаючи про мізерний розмір пільг для росіян

В ефір запис передачі не потрапив.

У Росії телеведуча під час запису передачі "Вести: Примор'я" розреготалася, розповідаючи про підвищення соціальних виплат в країні на 3%.

Як повідомляє Лента.ру в ефір це відео не потрапило, однак його поширили у мережі.

Зазначається, що сміх у ведучої викликали розміри пільг.

Так, росіяни можуть витратити належні їм 1155 рублів: близько 900 рублів - на медикаменти, 137 рублів - на путівку в санаторій, а що залишилися 127,7 рубля - на проїзд у міжнародному транспорті до місця лікування і назад.

Розреготалася жінка після слів про 127 рублів, які росіяни можуть витратити на міжнародні поїздки.

"Вибачте. Я намагалася, ви чули", - прокоментувала ведуча свій сміх.

Нагадаємо, у грудні 2019 року журналісти російського державного телеканалу "Звезда", що належить Міноборони РФ, зуміли потрапити на територію України

Журналістка Діана Сіразі розповіла, що хотіла перевірити, чи пустять її і всю знімальну групу "Звезды" до України після того, як президент Володимир Зеленський на "нормандській зустрічі" запросив російських журналістів. Сіразі заявила, що негласна заборона на в'їзд російських репортерів до України діяла з 2014 року, і журналістам доводилося вигадувати різні причини, щоб їх пропустили українські прикордонники. Однак цього разу після прильоту в аеропорт "Бориспіль" журналістів не запитали про мету візиту до України і без проблем пропустили. Свій репортаж Діана Сіразі завершувала на Майдані в центрі Києва.

Відео Пропагандисти РФ "поспілкувались" із померлою артисткою на похоронах Доренка, які ще не відбулись

Телеканал "Звезда", що належить російському Міноборони, примудрився взяти інтерв’ю у покійної артистки, та ще й під час похорону Сергія Доренка, який ще не відбувся. Народна артистка СРСР Олена Образцова, яку воскресили російські телевізійники, нібито розповіла, яким чесним і безкомпромісним був Доренко у роботі.  

Пропагандисти РФ "поспілкувались" із померлою артисткою на похоронах Доренка, які ще не відбулись

Залиште свій коментар

Вибір редакції