2,5 мільйони євро в холодильнику

У Греції затримано грабіжників, які ховали мільйони євро в холодильнику, сіні та бетонній цистерні.

Гроші в холодильнику
Винахідливість "грабіжників століття" не мала меж.
Грецька поліція затримала всіх чотирьох підозрюваних в "пограбуванні століття", що відбулося минулого тижня, пише в середу грецька преса.

19 жовтня з банку на півночі країни було викрадено 2 млн. 850 тис. євро готівкою. Четверо грабіжників, погрожуючи вогнепальною зброєю, забрали два мішки з грошима в службовців банку, які складали виручку з декількох банківських відділень в сейф.

Проте відразу після злочину, коли грабіжники розбіглися в різні боки, одного з них зумів затримати службовець приватної охоронної фірми, що проходив вулицею.

Затриманий виявився працівником місцевої дорожньої поліції. На допиті він назвав імена трьох спільників.

До банди, за версією слідства, входили двоє грабіжників-рецидивістів, охоронець пограбованого банку і вже згаданий дорожній поліціянт. Їх затримали протягом трьох днів у різних місцях країни.

Поліція знайшла в затриманих 2 млн. 450 тис. євро, заховані в найнесподіваніших місцях. Одному з грабіжників-невдах сейфом став переносний холодильник, другий ховав пачки купюр у власному корівнику в снопі сіна, третій тримав гроші в бетонній цистерні для поливу, тоді як четвертого заарештували з грошима на грецько-албанському кордоні.

Слідство з'ясовує, куди поділися ще 400 тисяч євро, які знайти поки що не вдалося. Слідчі сподіваються, що в підозрюваних не стало часу витратити ці гроші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: