Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тепер хлопець важить 80 кг і планує виграти популярне змагання з бодібілдингу

Молодого британця Перрі Ендрюса настільки "затравили" в школі, що він став анорексиком. Проте хлопець подолав недугу й тепер красується розкішними формами на обкладинці одного фітнес-журналу.

У шістнадцять років Ендрюс, вага якого при зрості 180 см складала 45 кг, покинув навчання в школі через принизливі знущання, що змусили його припинити їсти. Проте здорові тіла моделей одного із фітнес-журналів надихнули його подолати свою недугу та стати бодібілдером.

Тепер Ендрюс не тільки наростив великі м'язи, але й впевненість у собі. Він прекрасно ладнає із жінками та будує успішну професійну кар'єру. Цього року він планує взяти участь у змаганні з бодібілдингу the Body Power Expo's 'Physique of the Week'.

У школі Ендрюс був типовим "ботаном" в окулярах, приходив на навчання найпершим та повертався додому найпізніше. Очкарик-заучка став привабливою ціллю для шкільних хуліганів. Спочатку фізичне та моральне знущання вплинуло на оцінки та спілкування з однолітками, але пізніше заляканий хлопець покинув школу та повністю відмовився від їжі. "Я перестав їсти взагалі. Якщо мама не наглядала за мною, я викидав їжу в смітник", - пояснив Ендрюс. Його вага стала різко падати, а щоночі його мучило безсоння.

В інтерв'ю The Daily Mail Ендрюс розповів, що допомогло йому побороти анорексію та кардинально змінити своє життя. Постійне безсоння, втома та небажання щось робити зі своїм життям довели Ендрюса до крайної межі: "Я зрозумів, що мушу змінитися або сприйняти наслідки". На щастя, молодий хлопець вибрав останнє.

Одного дня Ендрюс натрапив на звичайний фітнес-журнал. Побачивши на обкладинці здорового та мускулистого чоловіка, хлопець-анорексик вирішив: "Саме такий вигляд я хочу мати!".

Ендрюс потроху став приймати їжу: "Я почав із поживних бісквітів, а потім перейшов на шоколадні батончики – трохи цукру, аби підтримувати енергію в тілі".

Пізніше Ендрюс почав ходити до тренажерної зали та вибрав свій план харчування. Через рік хлопець набрав майже 13 кілограмів і почав тренуватися п'ять разів на тиждень.

Сьогодні колишній анорексик важить більше 80 кг і може підіймати до 180 кг. У своєму інтерв'ю Ендрюс поділився секретами своєї дієти та тренувнь. Його денний раціон включає багато свіжих овочів, м'ясо, рибу, сир, шоколад, а також протеїнові коктейлі. Як і кілька років тому, Ендрюс тренується 5 днів на тиждень та повністю відпочиває в неділю.

Ендрюс говорить, що бодібілдинг допоміг йому не тільки змінитися зовні, але й покращив особисте життя. Тепер він зустрічається із дівчиною, яка допомагає хлопцю не здаватися: "Вона мотивує мене кожного дня, нагадуючи, ким я був і ким я хочу стати".

Тепер щасливий Ендрюс налаштований виграти змагання з бодібілдингу, яке колись його самого надихнуло кардинально змінити своє життя.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції