27% британців не знають про Віфлеєм

Як показало опитування, чверть британців не знають, де народився Ісус.

Більше чверті дорослих британців не знають, де народився Ісус Христос, свідчать дані опитування, проведеного громадською теологічною організацією Theos.

У дослідженні взяли участь понад тисячу повнолітніх жителів Великобританії. Багато хто з них показав явне незнання знаменитого біблійного сюжету.

Зокрема, 27% опитаних не змогли назвати Віфлеєм як місця народження Ісуса, а серед 18-24-річних цей показник іще вищий та досягає 36%.

Понад чверть респондентів не знали, хто саме повідомив діві Марії благу звістку про майбутнє народження сина. Більше половини людей не змогли відповісти, в якій спорідненості полягали Ісус Христос та Іоанн Хреститель.

Проте найбільші труднощі викликало питання про те, куди саме тікали Йосип, Марія та маленький Ісус, переслідувані царем Іродом. Правильну відповідь на нього не змогли дати 78% учасників опитування, найчастіше називаючи замість Єгипту Назарет.

Правильно відповісти на всі чотири питання по біблійній історії про народження Ісуса змогли лише 12% людей.

"Той факт, що молодь якнайменше обізнана про історію Різдва, може служити віддзеркаленням зниження уваги до вивчення Біблії в школі та зменшення популярності традиційних п'єс про народження Ісуса," - так прокоментував підсумки опитування директор Theos Пол Вулі.

"Сьогодні вже ніхто не думає, що бути британцем - це те ж саме, що бути християнином. Але в той же час, якщо ми серйозно говоримо про соціальне об'єднання, то ми не можемо ігнорувати історії і сюжети, які об'єднували нас в культурному значенні більше тисячі років," - додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: