30 років в'язниці за крадіжку пиріжка

Американець отримав тюремний термін у 30 років за банальну крадіжку пампушки в магазині.

Американець отримав тюремний строк у 30 років за банальну крадіжку пампушки в магазині. Річ у тому, що під час крадіжки він відштовхнув співробітницю магазина, яка намагалася його затримати, що було розтлумачено як напад. Ситуація також посилилася кримінальним минулим чоловіка.

Пиріжок
РБК-Україна
Банальна крадіжка пиріжка коштувала горе-злочинцю 30 років свободи
41-річного Скотта Мастерса, затриманого за спробу винести під светром пампушку з магазина, в результаті звинуватили в крадіжці із застосуванням фізичного насильства. Саме так американська влада розтлумачили поштовх співробітниці магазина.

За такий злочин передбачається 15 років тюремного ув'язнення, але оскільки у пана Мастерса раніше був кримінальний досвід, було винесено ухвалу подвоїти цей термін.

Скотт Мастерс зізнався в крадіжці пиріжка, але заперечує напад на співробітницю магазина.

Вже у в'язниці він повідомив: "Грабіж із застосуванням фізичного насильства? Через пампушку? Неймовірно. Я б ні за що не штовхнув жінку через пампушку". Крім того, Мастерс сказав, що у нього навіть не було можливості поласувати своєю здобиччю - він викинув пиріжок, коли рятувався втечею.

У свою чергу, шеф поліції Фармінгтона (Міннесота) Рік Бейкер заявив, що крадіжка в магазині і напад підпадають під статтю про розкрадання майна із застосуванням насильства, при цьому ступінь застосованої сили і вартість майна значення не мають. "Справа не в пиріжку, - сказав пан Бейкер. Справа - в нападі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: