350 свінгерів окупували особняк мультимільйонера

Свінгери вирішили влаштувати закриту вечірку в старовинному особняку.

Старовинний особняк 17 століття під Лондоном "Халсвел Хаус" вважається одним з найрозкішніших у Великобританії.

Ставок, доглянутий парк, танцзал, прикрашений вишуканими люстрами, і 17 спалень роблять його ідеальним місцем для проведення вечірок, які бувають "раз в житті". Особняк належить колишньому ріелтору, а нині мультимільйонерові Грехему Бонду, який вклав в реставрацію і ремонт будівлі 2 мільйони фунтів стерлінгів.

Цей шикарний заміський будинок він здає на вихідні і свята разом з обслуговуючим персоналом. Але одна корпоративна вечірка шокувала бувалого мільйонера.

Організатори заплатили за оренду 9000 фунтів стерлінгів і підкуповували його своїми хорошими манерами. 350 гостей під'їжджали до будинку на Porsche, BMW і Aston Martin.

З машин виходили галантні чоловіки і пані з бездоганними манерами. На чоловіках були шкіряні шорти, а на жінках корсети і панчохи. Бонд розповідає, що деякий час гості поводилися пристойно, як і належить на корпоративній вечірці. Вони розмовляли, обмінювалися жартами і випивали. Але після півночі все змінилося. Один з організаторів сказав: "Час настав".

Ці слова послужили сигналом до дії. Гості кинулися один до одного в обійми. Бонд розповідає, що до нього підійшов один з його працівників і сказав, що відбувається "щось жахливе" і він повинен це побачити.

"Я не вірив своїм очам: парочки займалися любов'ю на столах, газонах, на підлозі. Вони були всюди", - каже Бонд..

Бонд був змушений сказати своїм працівникам, що він не може їх більше утримувати, і якщо хтось хоче піти до кінця зміни, може це зробити.

Читайте також:

Секс виник як спосіб захисту від паразитів

В Криму секс можна купити за стакан соку та прогулянку на яхті

Повіям Амстердама будуть видавати державні кредити
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: