40 км між асфальтом і автом заради кумира

Індійський хлопець подолав кількадесят кілометрів, тримаючись за вихлопну трубу машини свого улюбленого актора.

Ремонт авта
Заради улюбленого актора хлопець вчіпився за вихлопну трубу його автівки.
Індійський хлопець подолав кількадесят кілометрів, тримаючись за вихлопну трубу машини свого улюбленого актора Субгашиса Чаттопадг’яя, передає Індо-азійська служба новин.

"Я мрію стати актором, і Субгашис - мій улюблений артист. Коли він приїхав до нашого села зі спектаклем, я подумав, що зможу розповісти йому про свою мрію потрапити в кіно, але ніяк не міг з ним зустрітися", - сказав 19-річний Сваруп Барік.

Зазнавши невдачі, хлопець забрався під машину відомого в індійському штаті Західна Бенгалія актора-коміка й міцно схопився за вихлопну трубу, подолавши таким чином 40 кілометрів. Незважаючи на опіки, він тримався до останнього.

"Я був дуже здивований, що хлопчисько не впав по дорозі", - сказав приголомшений актор, дізнавшись, що їхав у авті не один. Про це йому повідомила його колега артистка Локет Чаттерджі, яка бачила, як Барік забирався під машину і прийняла його за повстанця-маоїста.

"Я побачила силует, який забрався під машину, і подумала, що хтось хоче напасти на нас. Я намагалася сказати про це Субгашису по мобільному телефону, але він був вимкнений", - розповіла актриса.

Тоді вона сіла в свою машину й наказала водієві наздогнати автомобіль Чаттопадг’яя, щоби повідомити йому про побачене.

"Хлопчисько сказав, що пішов на це зі щирого відчуття захоплення. Ми змусили його написати розписку, що він більше ніколи не піддаватиме своє життя такій небезпеці", - сказав інспектор місцевої поліцейської ділянки Натх Мукхопадг’яй.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: