47 хвилин на нову книгу про Поттера

Сорок сім хвилин знадобилося шестикратній чемпіонці світу зі швидкого читання, щоб прочитати книгу "Гаррі Поттер і фатальні мощі".

47 хвилин на нову книгу про Поттера
Найдовші черги можна було побачити у книжкових магазинах, розташованих на центральних торгових вулицях Лондона.
Сорок сім хвилин знадобилося шестикратній чемпіонці світу зі швидкого читання Енн Джонс для того, щоб прочитати книгу Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і фатальні мощі", що поступила в продаж у Великобританії о 00.00 (02.00 київськ.) у суботу.

Про це повідомляє британська газета "Сан", що опублікувала рецензію Джонс. "Фінальна сцена битви між Гаррі Поттером, Хлопчиком, Який Вижив, і лордом Вольдемортом, Тим, Кого не Можна Називати - класичне протистояння добра і зла у дусі великої традиції епічної розповіді на рівні трилогії Джона Рональда Руела Толкієна "Володар перснів", - вважає чемпіонка світу.

Джонс також підтверджує слова Роулінг про те, що остання книга - найпохмуріша зі всієї "поттеріани", проте, за її словами, і світлі моменти в ній яскравіші, ніж в інших книгах. Одній з центральних тем нового роману є історія директора школи Хогвартс чарівника Альбуса Дамблдора, розповіла вона.

"Книга місцями лякає, але після того як було вже все сказано і зроблено, Джоан Роулінг залишає кінець, якому фанати (Поттера) дуже зрадіють. У фінальному розділі дія переноситься на 19 років вперед і в епілогу розповідається про те, що відбудеться з головними героями", - обнадіяла читачів Джонс. 

47 хвилин на нову книгу про Поттера
По всьому місту можна було бачити дорослих і дітей в мантіях, з мітлами і чарівними паличками у загострених капелюхах, футболках з написом "Гаррі Поттер" і окулярах як у головного героя.
Вона відзначила, що хоча деколи сюжет роману здається дуже вже складним, вона б не змінила в нім ні слова. "Від "Гаррі Поттера і фатальних мощів" неможливо відірватися", - додала вона. 

Черги в книжкові магазини Лондона вишикувалися за декілька годин до опівночі. По всьому місту можна було бачити дорослих і дітей в мантіях, з мітлами і чарівними паличками у загострених капелюхах, футболках з написом "Гаррі Поттер" і окулярах як у головного героя.

Найдовші черги можна було побачити у книжкових магазинах, розташованих на центральних торгових вулицях британської столиці, - Оксфорд-стріт і Пікаділлі. Багато прихильників Гаррі Поттера, що заволоділи, нарешті, довгоочікуваною книгою, починали читати її просто в магазині.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: