5-річна дівчинка отримала чорний пояс з карате

5-річна Варша Вінод займається карате майже з того часу, як навчилася ходити. Тренує дівчинку її батько. Каже, у Варші природні здібності.

Маленька мешканка Західної Індії Варша Вінод заслужила чорний пояс з карате в 5 років.

Розпочавши заняття бойовими мистецтвами у два роки, у п'ять років Варша Вінод отримала чорний пояс з карате.

Дівчинка з маленького міста у Західній Індії має "природні здібності до бойових мистецтв", як висловлюється її батько, тренер карате, - "Те, чого Варша домоглася за 3.5 року, багато досягають за 8 і більше років".

Варша може вправно бити ногами, руками й використовувати різноманітні прикладні знаряддя.

Саме за це її і зробили обличчям комп'ютерної гри Mini Ninjas.

Як відомо, досягнення дітей з кожним роком "молодшають". Так, дворічна дівчинка з Лондона стала наймолодшою учасницею міжнародної "спільноти геніїв" Mensa, обійшовши свою попередницю за розумовими здібностями. IQ дівчинки становить 156 балів.

Елізі Тан-Робертс було всього п'ять місяців, коли вона вимовила своє перше слово - "тато". Три місяці по тому вона навчилася ходити, а незабаром і бігати. До року дівчинка вже могла прочитати своє ім'я, а потім навчилася вважати до десяти.

Батьків дитини, яких надихнула історія Джорджії Браун, яка завдяки показнику IQ 152 бали вступила в Mensa, вирішили показати Елізу психологові.

За підсумками 45-хвилинного тестування батько й мама дитини, Луїза і Едвард, дізналися, що вона належить до обдарованих дітей і входить в 0,2% розумних дітей свого віку. Професор Джоан Фріман визначила її IQ в 156 балів. Середній "показник інтелекту" складає 100 балів, а в Mensa приймають людей з IQ 148 і вище.

Читайте також:

Дворічна дівчинка стала наймолодшим генієм з IQ 156 балів

16-річна школярка вирушила у навколосвітнє плавання на рожевій яхті

6-річний хлопчик у Колорадо відлетів на повітряній кулі і зник

"Золотий хлопчик" завершив кар'єру

Відео5-річна дівчинка отримала чорний пояс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: