54 млн. доларів за штани

Господарі хімчистки не виплачуватимуть 54 мільйони доларів за втрату штанів клієнта, які він вимагав через Верховний суд.

Господарі хімчистки не виплачуватимуть 54 мільйони доларів за втрату штанів клієнта. Таку ухвалу винесла суддя Верховного суду округу Колумбія (Вашингтон) Джудіт Бартнофф. "Позивач Рой Пірсон нічого не отримає від відповідачів, а відповідачам Су Чангу, Джин Нам Чанг і Кі Чанг присуджуються витрати, які пішли на судові дії відносно Роя Пірсона", - йдеться в рішенні суду.

У позові проти власників хімчистки клієнт Рой Пірсон стверджував, що власники підприємства втратили здані їм костюмні штани, а потім спробували повернути йому чужі.

Позов Пірсона грунтувався на тому, що у вікні хімчистки була виставлена вивіска - "Задоволення гарантоване". На думку позивача, відповідачі порушили цю обіцянку. Спочатку Пірсон вимагав від відповідачів 67 мільйонів доларів за втрату штанів.
Проте пізніше він понизив свої вимоги щодо відшкодування збитку до 54 мільйонів доларів і направив свої зусилля на судовий процес відносно табличок, які були розміщені в магазині. З початком процесу ці таблички були прибрані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: