55 років з олівцем у голові

З олівцем у голові майже все своє життя прожила німкеня, якій нині 59 років.

Олівець у голові
Олівець непомітно для дівчинки встряг у її голову, коли їй було чотири роки.
З олівцем у голові майже все своє життя прожила п’ятдесятидевятирічна німкеня. Тільки нещодавно вона наважилася на операцію. Хірурги впорались на "відмінно" - і вже найближчими днями їхня незвичайна пацієнтка зможе повернутися до нормального життя.

Марґрет Веґнер було чотири роки, коли це з нею сталося - вона бігала по хаті з олівцем в руці і впала. Було дуже боляче, а олівець кудись зник. Знайшовся він сам, коли Марґрет була вже доросла, - почала часто боліти голова, і біль супроводжувався кровотечею з носа. Лікарі зробили рентген і побачили причину недуги - в голові пацієнтки стирчав олівець завдовжки вісім сантиметрів: „Час від часу нам доводиться вилучати з голів пацієнтів сторонні тіла. Наприклад, осколки скла після автомобільних аварій, шрот або кулі з вогнепальних поранень. Але щоб таке - 55 років з олівцем в голові - це просто екстраординарно”.

Олівець крізь шкіру обличчя і носову перетинку увійшов у мозок - за кілька міліметрів від життєво важливих судин і зорового нерва. Рівень медицини тоді не дозволяв оперативного втручання. Та й нормальному життю вісім сантиметрів деревини в мозку не заважали - Марґрет вчилася, працювала, вийшла заміж за боксера. Зараз її чоловік Улі Веґнер - відомий тренер з боксу. Нещодавно олівець нагадав про себе: „Її відчуття дискомфорту посилилося в останні роки - почастішали кровотечі з носу, а іноді ніс закладало так, що пацієнтка дихати не могла, біль в обличчі бував просто нестерпним. Стало очевидно, що операція необхідна”.

Операцію зробили в одній з приватних клінік Берліна. Витягли не весь олівець - двосантиметровий шматок залишили - виколупати його було неможливо, не пошкодивши тканини мозку. Але жінка щаслива - голова не болить, одужання відбувається швидко, у п’ятницю її виписали з лікарні. Марґрет навіть сподівається 18 серпня прийти на поєдинок одного з підопічних її чоловіка - Артура Абрахама.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: