60-літнього американця засудили за чіпляння до подружки Міккі Мауса

На підставі показань свідків та заяви жертви, яка розповіла, що "вона робила все можливе, щоб відчепити його руки зі своїх грудей", суд прийшов до висновку про винуватість Моера.

У США винесено вирок 60-річному чоловікові, який "торкався" Мінні Маус під час візиту до "Діснейленду". В світ казкових персонажів розпусник приїхав з іншого штату.

Джон Уїлл Моер був визнаний винним в непристойних дотиках до жінки в костюмі Мінні Мауса на атракціоні Walt Disney World, розташованому в місті Орландо (штат Флорида).

Житель містечка Крессон в штаті Пенсільванія і після вироку наполягав на своїй невинності. А перед винесенням вироку його син заявив, що обвинувачений "ніколи не став би недозволено чіпати жінку".

Тим не менш, на підставі показань свідків та заяви жертви, яка розповіла, що "вона робила все можливе, щоб відчепити його руки зі своїх грудей", суд прийшов до висновку про винуватість Моера.

За скоєння дрібного правопорушення його засудили до 180-ти днів умовного терміну та 50-ти годин громадських робіт. За рішенням суду Моер також повинен принести офіційні вибачення постраждалій у письмовій формі. Крім того, його зобов'язали виплатити в загальному рахунку 1 тисячу доларів за судові витрати та компенсації за моральну шкоду.

Читайте також:

В Таїланді рятували слона, що провалився в люк на дорозі

Непальським чоловікам пропонують 400 фунтів за шлюб з вдовою

Гіларі Клінтон розлютила згадка про її чоловіка

У Ізраїлі обіцяють мільйон доларів за русалку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: