62-річна пенсіонерка з радикулітом зайнялася сексом з 200 партнерами

Дата публікації
Перегляди
6911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
62-річна пенсіонерка з радикулітом зайнялася сексом з 200 партнерами

Кароль Боун віддає перевагу сексу на одну ніч

62-річна британка віддає перевагу сексу на одну ніч і обирає собі струнких та молодих партнерів.

62-річна британка Кароль Боун віддає перевагу сексу на одну ніч. Після реєстрації на 13 сайтах знайомств в 2008 році, вона переспала з 200 партнерами, незважаючи на радикуліт і артрит.

За словами міс Боун, вона віддає перевагу чоловікам від 30 до 40. Ще вона любить зустрічатися з сімейними парами і відвідувати секс-вечірки.

Жінка захопилася інтернет-знайомствами після того, як розірвала тривалі стосунки зі своїм партнером, які тривали 21 рік.

"Я всього лише отримую задоволення від сексу. Я не шукаю серйозних стосунків - з цим все скінчено. Я просто хочу повеселитися", - розповіла міс Боун, у якої вже сім онуків.

"Чоловіки за 50 недостатньо витривалі, щоб задовольнити мене. До того ж, мені не подобаються пивні животики", - додала пенсіонерка.

Двічі заміжня британка з Лідса завжди наполягає на тому, що не шукає серйозних стосунків - її цікавлять тільки випадкові зв'язки. Якщо партнер залишається на ніч, то Кароль спить в іншій кімнаті - вона не хоче навіть прокидатися поруч зі своїм сексуальним партнером.

"Я б могла пекти пироги, наглядати за онуками і навіть зв'язати кілька светрів, але це не для мене. Мій вік нічого не означає - я відчуваю сильний сексуальний потяг. Так чому я не можу отримувати задоволення?", - сказала міс Боун.

Читайте також:

Сексапільна Скарлетт Йохансон заспівала і знялась у натхненному відео

В Азії мусульманки створили клуб покірних дружин і вчать правильно займатися сексом

Принц Брунею витратив 15 мільярдів доларів на секс-іграшки

Визначено 5 найбільш популярних країн для секс-туризму

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6911
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація