64 роки з кулею в голові

Жінка, яка звернулася до лікарні через сильні головні болі, була здивована не менше лікарів, коли рентгенівський знімок показав, що у неї куля в голові.

Вельми несподіваний діагноз поставили китайські лікарі 77-річній мешканці провінції Цзянсу Цинь Гуанінь (Jin Guangying), що звернулася в лікарню зі скаргами на головні болі. Як виявилося, причиною нездужання була куля, яку жінка проносила в голові майже 64 роки.

Хірурги госпіталю міста Шуян без особливих зусиль змогли видалити чужорідне тіло, знайдене в ході рентгенівського обстеження. Зараз хвора швидко йде на поправку.

Старенька, що навіть не підозрювала про справжню причину головного болю, що мучив її, пригадала, що потрапила під обстріл у 1943 році, коли, будучи 13-річною дівчинкою, носила їжу партизанам, серед яких був її батько.

Випущена японським солдатом куля зачепила руку людини, що знаходилася поряд, а потім рикошетом потрапила дівчинці в голову. Після цього вона знепритомніла, і прийшла до тями лише багато годин опісля вдома, у ліжку.

Мати Цинь лікувала її засобами народної медицини, і після того, як рана на голові затягнулася, про неї більше не згадували.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: