7-річний геній збирається до університету

Семирічний геніальний хлопчик з Сінгапуру збирається вступати до університету, щоб стати ученим-хіміком.

Айнан
Factnews.ru
У три роки Айнан вже малював складні багатовимірні об'єкти, деякі з них мали сотні граней.
Семирічний геніальний хлопчик з Сінгапуру збирається вступати до університету, повідомляє Channel News Asia. Батьки Айнана Селесте Колея почали шукати університет, який би побажав зарахувати їх сина до числа студентів.

Маленький геній збирається стати ученим-хіміком. Для цього на початку наступного року йому належить скласти випускні іспити з хімії, хоча він ще навчається у початковій школі.

Крім школи, Айнан також навчається вдома і крім того ходить на курси в Наньянському технологічному університеті (NTU). Батьки хочуть відправити хлопчика до університету якнайскоріше, оскільки бояться, що він може втратити інтерес до науки.

У зв'язку з цим вони звернулися до університетів із закликом прийняти сина і сплатити його навчання. Вони також сподіваються, що Айнан вивчатиме крім хімії і інші предмети, такі як фізика, біологія і нанотехнології.

За словами батьків, Айнан почав ходити в 6 місяців, а в однорічному віці вже міг вести з дорослими філософські бесіди. У три роки він вже малював складні багатовимірні об'єкти, деякі з них мали сотні граней. У шість років Айнан почав складати музику для фортепіано.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: