70-річна жителька Індії стала мамою (відео, оновлено)

Мешканка індійського штату Хар`яна 70-річна Раджо Деві вперше стала мамою, можливо, найстарішою в світі. Деталі - на відео (без коментарів. Reuters).

Раджо та її 72-річний Балу Рам чоловік одружені майже 55 років, але пара була безплідною, і завести дітей раніше їм ніяк не вдавалося.

Жінка змогла завагітніти завдяки методу штучного запліднення, який застосували медики клініки лікування безплідності в місті Хисар, і 28 листопада вона народила здорову дівчинку.

"Тепер найстарішою породіллю стала Раджо Деві, до того ж вона - перша, хто зробив це у 70-річному віці", - сказав лікар хисарської клініки Анураг Бішної. Лікарі в ході процедури побоювалися пересадити Раджо більше одного ембріона, оскільки в її віці виношувати близнят смертельно небезпечно.

За словами Бішної, до Раджо найстарішими мамами були румунка Адріана Ілієську, яка народила в 2006 році у віці 66 років, і іспанка Марія Дел - вона народила завдяки штучному заплідненню у віці 67 років.

"Ми чекали дитини всі ці роки, і тепер дуже щасливі, що малюк з'явився на заході нашого життя", - сказала Раджо. За словами її чоловіка, похилий вік не є приводом для занепокоєння за долю дитини, про яку у разі хвороби або смерті батьків поклопочуться родичі.

"Виховання дитини - не проблема. У нас велика сім'я, це звична справа в селах Хар'яни", - сказав Балу Рам.

Через неможливість завести дітей в рідному селі на Балу Рама і Раджо криво дивилися односельці. Через десять років сумісного життя Балу Рам узяв собі другу дружину - сестру Раджо, але і вона не змогла зачати дитину. Тепер радість батьків розділила вся велика хар'янська сім'я.


ВідеоНайстаріша в світі мама

ВідеоБабуся народила дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: