72-річний дідусь стане батьком

У Великобританії 72-річний чоловік готується стати батьком власного внука.

Британська служба з запліднення людини та ембріології дозволила 72-річному чоловіку стати донором сперми, щоб допомогти невістці завагітніти, повідомила у п'ятницю телерадіокорпорація ВВС.

"У моїй практиці ще не було подібного випадку. Але прогрес в області лікування безпліддя скасував багато табу в науці," - сказав представник клініки, в якій проходить лікування пара, доктор Пітер Боуен-Сімкінс.

За його словами, 30-річні чоловік і дружина звернулися до служби з запліднення людини після того, як завершилися невдачею їхні спроби зачати дитину за допомогою екстракорпорального запліднення - методу лікування безпліддя, коли яйцеклітину запліднюють "у пробірці".

"В даному випадку бажання, щоб дитина була максимально близька батькові за генетичними ознаками виявилося вирішальним чинником. У чоловіка немає брата, тому він звернувся по допомогу до свого батька," - пояснив Боуен-Сімкінс.

Він повідомив також, що лікарі та представники служби з запліднення людини протягом декількох місяців вирішували, наскільки така ситуація етична, але в результаті дали позитивну відповідь.

Представник служби пояснив, що в світі достатньо випадків, коли люди допомагали своїм родичам зачати дитину. Наприклад, доволі розповсюджено, що жінки стають донорами яйцеклітин для своїх сестер або навіть дочок.

72-річний чоловік, його син і невістка, які поки побажали залишитися анонімними, проходять через всі необхідні процедури. Попередні аналізи показали, що донор сперми здоровий, відзначив Боуен-Сімкінс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: