8-річна дівчинка у зворушливому листі порадила Обамі зробити щось зухвале

Дівчинка написала, що дуже занепокоєна політичною ситуацією в країні.

Президент США Барак Обама отримав зворушливий лист від 8-річної дівчинки Лілі, у якому вона висловила свої переживання стосовно нинішньої політичної ситуації в країні, а також подякувала лідерові країни за управління державою. Президент у відповідь написав лист, що надихає.

Про це йдеться на офіційному сайті Білого дому.

8-річна Лілі із сім'ї військового написала президентові США про те, що "країні потрібно більше зухвалості". Вона зазначила, що її дуже хвилює політика, а через постійні війни, поширення вірусу Зіка, часті атаки її країна перетворилася на сумне місце.

Тому дівчинка порадила політикові зробити щось веселе, як, наприклад, одягти яскраву сорочку та шорти на важливу подію або звозити родину до Діснейленду. Також вона попросила, щоб Барак Обама виступив із промовою, яка заспокоїть населення.

"Ви не знаєте, наскільки я переживаю через політику", - написала Лілі.

Крім того, дівчинка подякувала Обамі за його 8-річну службу країні й зазначила, що вона його фанатка, і одним з варіантів її майбутньої професії є також стати президентом.

Лист Обамі
Білий дім

Барак Обама відповів на лист юної американки. Президент подякував Лілі за поради, однак зазначив, що навряд чи зможе одягти яскраву футболку на важливий захід. Водночас він підкреслив, що робитиме усе, аби вона та інші діти цієї країни жили у безпеці та мали доступ до всіх можливостей.

Також він подякував татові дівчинки за службу у повітряних силах США та написав, що він переконаний, що Лілі зможе досягти будь-чого у своєму житті. Їй потрібно не втрачати ентузіазм, йти за своєю мрією та вкладати у будь-яку справу щонайбільше зусиль.

"Я очікую, що ти зробиш великі речі", - написав президент.

Лист Обамі
Білий дім

Нагадаємо, раніше Обама назвав п'ять книг, які він читає влітку, а також оприлюднив свій літній плейлист.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: