8-річна дівчинка пробіжить 4200 км!

Восьмирічна китаянка Чжан Хуймінь пробіжить близько 4200 км від міста Санья на острові Хайнань (південь країни) до Пекіна.

Забіг
Чжан Цзяньмінь супроводжує свою 8-річну доньку під час унікального забігу.
Унікальний забіг 8-річної китаянки присвячений Олімпіаді 2008 року, а його ініціатором є батько дівчинки Чжан Цзяньмінь. Чжан Хуймінь стартувала 3 липня, а 28 серпня вона повинна досягти Пекіна, пише англійське видання The Independent. 

Зазвичай вона виходить на дистанцію близько третьої години ранку, пробігає приблизно 30 кілометрів, а потім займається шкільними уроками. Після цього Чжан Хуймінь відновлює забіг. 

Ініціатива батька дитини викликає в Китаї багато критики, і Чжан Цзяньміню радять припинити забіг, який може пошкодити здоров'ю дівчинки. На думку експертів, подібні навантаження роблять негативний вплив на суглоби дівчинки, а також можуть уповільнити зростання дитини. 

Але батько стверджує, що його дочка займається спортом вже чотири роки і раніше іноді пробігала до 80 кілометрів у день, тому нинішні навантаження для неї звичні. 

В даний час зріст дівчинки складає 122 сантиметри, а вага - 21 кілограм. До її меню входять мед, молоко і сирі яйця. 

Чжан Цзяньміня звинувачували у тому, що він намагається заробити на своїй дочці і підписав контракт на 20 тисяч юанів (близько 2600 доларів) з одним з виробників взуття. За словами батька дівчинки, спонсори лише оплачують готелі, в яких зупиняються Чжан Хуймінь і він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: