85 інструментів у одному ножі

Заявлено, що в Giant Knife є всі інструменти, які робить компанія Wenger. І ніж, таким чином, здатний виконати сотні функцій.

Фейк, підробка, Photoshop, – ось він, наш первинний вердикт. – Швейцарський армійський ніж з 85 інструментами? Ну та, звичайно. Зручніше ходити з батареєю парового опалювання на зв'язці ключів, ніж з таким ножиком. Та ще і за такі гроші! Так вони збожеволіли, знайшли дурних". З цими думками ми і зустріли "Найнеймовірніший ніж".

Саме так — The Most Incredible Knife — назвав цей виріб американський журнал для мисливців, риболовів і мандрівників Outdoor Life. Причому помістив зображення цього ножика журнал в галереї "Гумор", повідомивши попутно, що породила чудо швейцарська фірма Wenger.

Проте ні в одному з каталогів продукції Wenger товару під назвою "Гігантський ніж, перша версія" ("Giant Knife, Version 1.0" – визначення журналу Outdoor Life) нема і близько. І потім, що ще за Wenger? Хіба не Victorinox виробляє швейцарські армійські ножі з 1891 року?

На останнє питання відповідь, втім, швидко знайшлася: компанія Wenger, заснована в 1893 році, попросту теж робить армійські ножі в Швейцарії, паралельно з Victorinox. Крім ножиків, Wenger випускає годинник, сумки і різноманітні аксесуари. Але ніж-то з 85 інструментами де? Немає ножа. Тільки на Outdoor Life він є.

Неймовірний ніж2
membrana.ru
Здається, Giant Knife зацікавить лише фанатичних колекціонерів швейцарських армійських ножів

Загалом, коли вже було вирішено відкласти розповідь про Giant Knife до 1 квітня, як журнал Popular Science узяв і на повному серйозі виклав про нього замітку, слово в слово повторюючу написане на Outdoor Life. А ми звикли довіряти Popular Science, тому представляємо вам гігантський ніж так, ніби то він існує насправді.

Заявлено, що в Giant Knife є всі інструменти, які робить компанія Wenger. І ніж, таким чином, здатний виконати сотні функцій.

Але із самого початку стає ясно, що, заявивши про 85 інструментів, фірма злукавила. Судіть самі: окремим інструментом називається кожен змінний наконечник викрутки (а їх декілька під різними номерами), кожен утримувач для цього наконечника (їх теж немало) і так далі.

А говорить це лукавство про те, що Giant Knife – реальний, адже жартівник замість переліку насадок приписав би, швидше, flash-накопичувач на N-ну кількість гігабайт або що-небудь в цьому роді.

Неймовірний ніж
membrana.ru
Преса пише, що цей гігант складається із семи звичайних армійських ножів, хоча здається що їх тут більше

Повний "Список 85-ти" у вигляді таблиці, проте, наводити тут не має сенсу. Мабуть, обмежимося тим, що назвемо найбільш значні інструменти.

Отже, є пила по дереву (ножівки по металу немає), є щипці і плоскогубці з пристосуваннями для обрізання і очищення дротів від ізоляції, шило, свердло. Тут же пилка для нігтів і чистильник для них, штопор, ножиці і, звичайно ж, головне "офіційне" лезо ножа.

Особливу турботу могли б відчути велосипедисти – для них заготовлені різні гайкові ключі з інструментами для лагодження велосипедного ланцюга, регулювання спиць і так далі. Крім того, в комплекті:

— Лазерна указка з діапазоном 91 метр.

— Звичайна телескопічна указка.

— Прилад для обрізання сигар.

— Компас.

— Лупа.

— Зенківка (багатолезовий ріжучий інструмент);

— Консервний ніж.

— Пробійник.

— Прилад для відкриття задньої кришки наручних годинників.

— Прилад для вимірювання тиску в шинах.

Неймовірний ніж
membrana.ru
Жаль, немає фото, те було б відкрито лише одне основне лезо. Мабуть, кумедне було б видовище

Окремо варто відзначити інструменти для гравців в гольф: за допомогою ножа-гіганта вони можуть, наприклад, почистити своє взуття і відновити пошкоджений дерен.

Закінчується ж список просто геніально:

81. Зубочистка.

82. Пінцет.

83. Адаптер.

84. Кільце для ключів.

85. Друге кільце для ключів.

Ех, ще б пару кілець для ключів, та адаптерів – і вийшло б 90, а то і всі 100 інструментів. Ймовірно, швейцарці врахують це упущення при створенні Giant Knife, Version 2.0.

Поки ж першу версію (ширина "батареї" не вказана, довжина 22 см, вага – 1,3 кг) можна придбати по індивідуальному замовленню: приблизна ціна 1,2 тисячі. Номер телефону, вказаний в замітках Outdoor Life і Popular Science, дійсно належить Wenger. Може подзвонити?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: