90-річні дідусі й бабусі влаштували сексуальну оргію в будинку престарілих

У будинку для літніх людей в Ізраїлі дідусям і бабусям стало нудно і вони влаштували розваги з груповим сексом, за якими їх застала адміністрація.

Діти й онуки 90-літніх людей, які проживають в елітному будинку для людей похилого віку, отримали грізні листи, в яких адміністрація повідомляла їм про негідну поведінку мам і тат, бабусь і дідусів.

Інцидент стався в одному з дорогих будинків для людей похилого віку в окрузі А-Шарон.

Зазирнувши в надурочний час в одну з кімнат, працівниця застала там декількох постояльців. Її вразило те, чим займалися люди похилого віку. Спокійним настільним іграм вони віддали перевагу більш активній розвазі: груповому сексу.

Всіх учасників оргії викликали на виховну бесіду до директора будинку для людей похилого віку.

Учасники оргії (до речі, всі винні давно переступили 90-річний рубіж) повністю визнали свою провину і пообіцяли більше не влаштовувати гучних сексуальних вечірок.

Але адміністрації цього здалося замало: були розіслані листи родичам, в яких містилося нагадування про те, що в стінах будинку для людей похилого віку заборонені заняття груповим сексом.

Нагадаємо, раніше працівника престижного будинку для літніх людей у місті Раанана в Ізраїлі звинуватили у зґвалтуванні літніх жінок, що знаходилися під його опікою.

Читайте також:

Працівник будинку престарілих ґвалтував своїх підопічних

Грабіжники закатували матір та бабусю на очах у дітей

77-річний учитель зґвалтував сімох другокласниць

Директор влаштовував у школі секс-оргії та змушував учнів ходити голими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: