95-річний фермер повернув свій годинник Rolex через 50 років після того, як його з'їла корова

95-річний фермер повернув свій годинник Rolex через 50 років після того, як його з'їла корова

Корова / Фото: Pexels

Корова проковтнула його ще 1974 року.

Фермер возз'єднався зі своїм годинником Rolex через 50 років після того, як його з'їла корова.

Про це пише Daily Mail.

95-річний Джеймс Стіл носив свій годинник 1974 року, коли ремінець відірвався і одна з його дійних корів "поглузувала" з нього. Він вважав, що годинник врешті-решт "знайдеться", але цього не сталося – і він купив собі новий Rolex.

Лише коли металошукач Ліам Кінг попросив дозволу просканувати поле, годинник відкопали і повернули Джеймсу.

Джеймс із Освестрі, графство Шропшир, Велика Британія, сказав, що був дуже радий повернути свій старий годинник. Він пригадав: "Був морозний ранок, і ми вели корів до ветеринара. Ремінець відірвався, і корова його з'їла. Я старанно шукав, але так і не знайшов його. Я ніколи не думав, що побачу його знову".

Який вигляд має годинник / Фото: Daily Star

Коли його запитали, чи одягне він його знову, він відповів, що "немає жодного шансу". Джеймс продовжив: "Ремонт коштував би цілий статок, тож я візьму його собі на пам'ять".

Син Джеймса Ендрю, який зараз працює на тій самій землі в Трефлаг-Голі в Освестрі, сказав, що втрачений Rolex став "частиною сімейної історії". Чоловік додав, що годинник більше не працює і що він зупинився о 12:40. "Я попросив Ліама оглянути все навколо – він не знайшов жодної монети, але знайшов годинник мого батька", - поділився він.

Джеймс Стіл і Ліам Кінг / Фото: Daily Star

Нагадаємо, жінка подала до суду на компанію, яка 20 років платила їй за те, що вона нічого не робила. Вона вважає це дискримінацією.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація