96-річна повія, яка мала за життя 3500 чоловіків, досі надає секс-послуги

96-річна повія, яка мала за життя 3500 чоловіків, досі надає секс-послуги

Книзі рекордів Гіннеса варто звернути увагу на найстарішу повію у світі

96-річна Міллі Купер, мабуть, найстаріша повія у світі. Вона мешкає у Лас-Вегасі і досі заробляє собі на життя проституцією - більше 80 тисяч доларів на рік.

Уродженка Британії Міллі Купер, яка почала працювати повією ще наприкінці Другої світової війни, досі заробляє собі на життя цією професією – хоча цього року їй виповнилося уже 96 років.

У віці 27 років Міллі закохалася в американця і переїхала з Лондона до Лас-Вегаса. Однак під час війни він загинув, і жінка лишилася сама з маленькою дитиною на руках. Спочатку вона працювала танцівницею в кабаре, а потім зайнялася наданням ескорт-послуг VIP-класу.

Згодом вона стала "мадам" і почала утримувати десятьох дівчат, які працювали на неї. І навіть вийшовши вдруге заміж у 1955 році не залишила своєї професії. Хоча впродовж 25 років вона сама не пропонувала чоловікам сексуальних послуг, але потім повернулася до цього і займається найдревнішою професією по сьогодні.

За словами Міллі, усього в неї було 3 тисячі 500 чоловіків. Зараз вік її клієнтів коливається від 29 до 92 років. Причому заробляє "пенсіонерка панелі" більше 80 тисяч доларів на рік.

Зараз Міллі зустрічається з двома клієнтами на тиждень, і кожен з них платить їй по 1200 доларів за раз. При цьому вона критикує сучасних дівчат, які "ходять напівголими, з худим тілом і великими грудьми".

"Принаймні, я дотримуюся стандартів. Я завжди елегантно одягаюся, а всі мої клієнти – джентльмени", - розповіла Міллі.

Читайте також:

Найстаріша жінка на Землі застала в живих 21 президента США

Знайдено найперше порно в історії

Змія вкусила порнозірку в груди і померла від отруєння силіконом (відео)

107-річна жінка розпочала пошуки 23-го чоловіка

Повʼязані теми:

Наступна публікація